04.12.2016

Iar câştigătorul Iron Chinezu este…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Atenţiune, vă vorbeşte (mă rog, scrie) Iron Chinezu. Care a decis câştigătorul provocării în care vă ceream să scrieţi un scenariu în care să eu, fireşte, să fiu personaj principal şi în care, desigur, să jucaţi alături de mine. Apropo, vedeţi că pe blogdecinema.ro puteţi câştiga 3 invitaţii la Iron Man 3, distribuit de Cineforum.

După îndelungi deliberări, am decis următoarele:

1. Am decis că nu am decis nimic.

2. Am decis că o să jucaţi în extrem de scurtul metraj „Iron Chinezu” toţi cei care aţi scris câteva scenarii (mă rog, în cazul unora e muuuult spus scenarii).

3. Am decis să nu mai decid nimic până nu povestim pe email cum o să facem flmarea :D

4. Am decis ca scenariul să fie unul pe care o să îl fac eu şi care să conţină crâmpeie din scenariile propuse de cei care vor juca în film, adică Loredana, PolianaPaval, neaMielu, Spanac.

Şi pentru că aveam de dat şi o agendă cu filmul Iron Man 3, aceasta merge la Spanac pentru bunăciunea de fotografie de mai jos :D

iron-chinezu

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Scurt test ca să înţelegi dacă îţi plac banii sau nu

La mulţi ani, cititori care mai citiţi, la mulţi ani :)

17 comentarii

  1. luni, 22 aprilie 2013, 15:30

    Danke, herr Iron Chinez!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 22 aprilie 2013, 15:37

    Bravo bai Spanac cu freza de pastarnac! Cristi, Spanacul este tot varza? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 22 aprilie 2013, 15:56

      Auzi, sunt curios cum o sa fie cad o sa vina Spanacul cu o patlagica la butoniera =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • luni, 22 aprilie 2013, 15:58

        =))))

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
      • luni, 22 aprilie 2013, 17:27

        cum ma patlagică? fără praz?

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. luni, 22 aprilie 2013, 15:51

    […] maestre  Chinezu! Abia astept sa citesc scenariul final pentru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 22 aprilie 2013, 16:08

    E cea mai bună poză cu Chinezu pe care am văzut-o până acum! Arăţi mai uman…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 22 aprilie 2013, 16:42

    Important e ca de freza nu s-a atins :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 22 aprilie 2013, 16:47

      Bravos, mah, pai de freza mea nici Chuck Norris nu se atinge fara urmari grave si perpetue :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. luni, 22 aprilie 2013, 19:53

    Ce freza :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 22 aprilie 2013, 20:04

    Bucuresti, soare puternic, coafura Iron Chinezu rezista.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 22 aprilie 2013, 20:48

    Ia uite cum am devenit actor prin etalarea abilitatilor scenaricesti! Regizor tre’ sa mai fiu!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Malaescu Cristian
    marți, 23 aprilie 2013, 02:03

    IRON SPANAC !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde