08.12.2016

Astea sunt, cred, cele mai proaste poze făcute din avion

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Cei care călătoriţi mai des cu avionul ştiţi că uneori ai nişte peisaje superbe de la cei câţiva km înălţime la care zbori. Eu zbor destul de mult, doar că rareori fac fotografii. Nu aş putea să vă explic de ce. Probabil pentru că nu sunt pasionat de aşa ceva. Sau ceva de genul :)

Totuşi, săptămâna trecută când am fost la Madrid, mi-a plăcut atât de mult ce văd (eram undeva deasupra Franţei, cred…), încât am făcut nişte pote cu telefonul. Aveam şi aparatul foto la mie, dar, cum vă spuneam, dacă atâta mă duce capul :)) Drept pentru care vă ofer probabil cele mai proaste poze făcute din avion şi publicate vreodată în lumea asta 2.0 :D

[nggallery id=49]

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ştiţi că de acum bloggerii au o pilă la ORDA?

Vă reţin atenţia cu trei chestiuni. Despre mine, desigur :D

10 comentarii

  1. duminică, 4 noiembrie 2012, 15:55

    :) pai cine suntem noi sa te contrazicem :)

    Prima de pe randul 2 imi place cel mai mult.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 4 noiembrie 2012, 16:46

    Nu sunt proasteeeee! :-) A patra fotografie, spre exemplu, e foarteee mișto!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • duminică, 4 noiembrie 2012, 18:57

      Subscriu! Tarom-ul se vede chiar misto la altitudine!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • luni, 5 noiembrie 2012, 10:48

        Asta era :) Reclama mascata si chinezeasca la Tarom :) Chiar arata bine asta cu Tarom

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. duminică, 4 noiembrie 2012, 19:39

    Vezi ca eu cand vad zapada ma enervez daca nu am bani sa imi iau placa de snowboard si sa plec. E o parte sensibila a mea :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 5 noiembrie 2012, 08:50

    Sunteti voi niste simpatici, lasati, lasati :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 5 noiembrie 2012, 11:10

    […] am uita. Dar acum, când m-au acuzat unii (vorba vine…) că am făcut reclamă la Tarom cu pozele astea, mi-am adus aminte şi am zis că trebuie neapărat să vă scriu aceste rânduri. Şi le scriu în […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 5 noiembrie 2012, 19:06

    asta e din categoria – stii, nu?, ca te invidiem toti acuma? ochiul meu neprofesionist zice ca sunt foarte reusite :) dar ne poti lua cu tine data viitoare si iti dam toti idei si sfaturi de cum sa faci pozele :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 6 noiembrie 2012, 06:59

    Nu sunt proaste pozele, ci chiar interesante. Erai deasupra carei tari in momentul pozelor?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde