06.12.2016

Ce înţelegeţi voi prin asta?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Mesajele au apărut şi pe outdoor.

Cei mai atenţi aţi observat deja că am, de ieri, în sidebar bannerul de mai jos. Nu vă zic nimic despre el, de la cine îl am, ce îşi propune el, nimic, nimic, pentru că vreau să văd ce credeţi voi că vrea să spună. Deci?

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Încălzirea globală e ca berea

Căutăm bloggeri pe care să îi trimitem într-un city break în Europa

22 comentarii

  1. marți, 14 august 2012, 10:09

    damn, iar prima :)) Deci, n-am turma dupa care sa ma ghidez in raspuns :)) Nu ma pot gandi decat la ceva de rau, gen controale fiscale :P De la inspectia muncii si altele…
    Cui ii plac controalele?! :D
    … decat daca nu sunt controale medicale.. si nici alea nu se fac de placere :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 14 august 2012, 10:11

    vreo campanie?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 14 august 2012, 10:21

      Poate ca da, poate ca nu. Iti dai seama ca nu pot sa zic nimic. Dar tu poti sa incerci ceva mai specific, nu atat de general.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. marți, 14 august 2012, 10:22

    Vrei sa-ti spun eu ?:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 14 august 2012, 10:29

    Incepe scoala si ne controleaza la unghii si batista?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 14 august 2012, 10:37

    Ai să-mi bag piciorul, iar am uitat că mi-a expirat abonamentul de RATB.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 14 august 2012, 11:37

    E o campanie medicala?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 14 august 2012, 11:43

    asigurari de locuinta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 14 august 2012, 11:57

    Ceva legat de incalzirea globala :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 14 august 2012, 12:07

    Sa fie oare finantele? :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 14 august 2012, 12:24

    Se face recensamantul IP-urilor?

    Glumesc, ma, probabil e o campanie RATB. Compostati, ca va controlam biletele

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 14 august 2012, 12:26

    Ma duce cu gandul la o campanie impotriva eveziunii fiscale…sau poate sunt prea „seriosi” oamenii ca sa umble cu fineturi d`astea :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 14 august 2012, 12:29

    Dupa cum ziceam, nu pot nici infirma, nici confirma ce ziceti voi. Dar e interesant ce ziceti…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. marți, 14 august 2012, 14:11

    Evident că n-avem cum să ghicim, se poate referi la o mulțime de lucruri: control la traficul pe bloguri, control la gramatică, control la mîncarea nesănătoasă mîncată într-o zi, la cantitatea de apă băută, la caloriile din băutura acidulată etc.

    Ca să fie un teaser bun, nu trebuie să facă aluzie la nici un domeniu anume. Deci nu cred că e nimic legat de RATB și nimic medical.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. marmota elastica
    marți, 14 august 2012, 14:20

    weed? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. marți, 14 august 2012, 14:48

    ceva legat de inceputul anului scolar :) … poate cineva s-a gandit sa inceapa din timp anul acesta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. miercuri, 15 august 2012, 10:03

    Eu sper doar sa nu fie bautura racoritoare :))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. miercuri, 15 august 2012, 12:38

    Vrea sa spuna ca incep controalele :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. luni, 17 septembrie 2012, 11:59

    […] urmă cu o lună vă întreb ce credeţi voi despre o chestiune. Acum respectiva chestiune s-a lămurit. Dar nu în toalitate, după cum puteţi vedea mai jos. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde