10.12.2016

Sâmbătă avem #zidemeci. Și ne trebuie suporteri 2.0

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Dupa certuri interminabile in echipa (curmate dur de he, ca doar de aia sunt selectioner, maaaaaaaah) am decid ca Blogway sa fie jucatorul ales. Pe ceilalti va asteptam cu mare drag sa veniti in galerie (unde o sa fiu si eu :D)
Pe principiul un afiș face mai mult decât o fotografie care face mai mult decât 1000 de cuvinte, nu mai zic nimic :D Evetual zic că jucăm cu ei… Mă rog, jucăm, eu sunt selecționerul, adică din nou m-am învârtit de o poziție confortabilă =))

Ba tot mai zic că avem nevoie de suporteri. Așa că vă aștept să strigați la noi, ăăăă pentru noi :)) Confirmați aici Băgați un coment mai jos care vreți să fiți alături de noi, ca să știm câte beri să aducem :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

The Romanian Funky Bunch, powered by Michelin

Nește linkuri

16 comentarii

  1. marți, 13 martie 2012, 13:47

    Se întâmplă să trec prin zona la ora aia. Poate fac și analiza meciului după. Sper să nu prind pe vreunul din jucătorii selectionați în vreun club în noaptea dinaintea meciului.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 13 martie 2012, 13:48

      @Laurentiu Buica
      Ce club, bre? Tu crezi ca la ce program de pub-uri le-am facu eu mai aun vreme de cluburi? =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. marți, 13 martie 2012, 14:04

    Așa antrenor așa echipa. =)) Bun și programul de pub-uri. Doar e sănătate curată înainte de antrenamente și cantonamente.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 13 martie 2012, 14:18

    Vin si eu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 13 martie 2012, 14:24

      @cc696
      No asa, sa fie cineva care sa ne si certe, nu doar sa ne laude :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. marți, 13 martie 2012, 14:27

    Bine bine! Tut esti selectionerul… dar carevasazica… pe cine ai selectionat in echipa? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 13 martie 2012, 14:29

      @Radu
      O sa anuntam si echipa cat de repede. E drept ca eu am preluat-o din mers si era gata facuta de Toma Nicolau, dar daca nu vin cu doua beri la mine le-am spus ca fac tusa =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. marți, 13 martie 2012, 14:31

    Aaadica, sa va certe :)) Chiar asa uracioasa par? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Iulian
    marți, 13 martie 2012, 14:46

    vin si eu :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 13 martie 2012, 15:07

    …o puneti de un blat.Ca sa aveam despre ce vorbi. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 13 martie 2012, 15:09

    @Iulian
    Te asteptam cu indarjire :D
    @florentin
    Ce blat, bre, ca noi blat folosim doar in bucatarie. Sa punem berea pe el :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 14 martie 2012, 10:23

    Unde in Herastrau mai exact? E imens parcul si recunosc ca nu prea cunosc zona

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 14 martie 2012, 12:20

      @Raluca
      Nici eu nu stiu exact unde e, ma duc dupa adresa Soseaua Nordului 7-9. E undeva de la Ambasada Chinei inspre Satul Francez, ceva de genul :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  10. miercuri, 14 martie 2012, 12:02

    Poate te iau astia antrenor pe la Barca :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 14 martie 2012, 12:25

    Poate nu ajungi la meci pe motive de adresa :))

    -Selectionerul unde e?
    -Probabil nu a gasit loc de parcare.. =)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 15 martie 2012, 11:15

    […] spus despre meciul de-a dreptul istoric (ce să zic și io :D) pe care Echipa Bloggerilor o să îl joace cu cei de la Dolce Sport. Ca […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde