27.04.2017

Sunt mai arogant decât Năstase şi Iliescu. Dar m-a luat Ciutacu…

Da, este adevărat. Cocoţat în aroganţa mea maximală de blogger căruia nu îi mai ajunge netul să îşi desfăşoare arongaţa maximală sunt unul dintre bloggerii a căror aroganţă maximală este recunoscută la nivel planetar. V-am mai spus că sunt de o aroganţă maximală?

Bun, acuma că Ciutacu m-a luat la mustaţă în topul ăsta e de înţeles. Că el împărat şi are de unde îşi extrage arongaţa sa maximală. Dar să mă facă pe mine Maria Coman la aroganţă? Sau Vlad Petreanu? Asta e inacceptabil!!!

Aroganţa mea maximală suferă în tăcere maximală… Maria, Vlad, nu daţi şi voi o cafea şi io o pălincă să îmi treacă supărarea? :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

S-a inventat laptopul care merge cu palincă

(Pseudo)scrisoare (pseudo) deschisă pentru tovarăşa Daniela Popa, preşedintele PUR, ăăăă PC…

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 16 iulie 2008, 12:04

    Nu te infoia ca paunul….

    Răspunde
  2. kmi
    miercuri, 16 iulie 2008, 12:22

    de ce par aroganti oamenii carora le e bine cu ei insisi?…

    Răspunde
  3. miercuri, 16 iulie 2008, 13:49

    Observ că sunt percepuţi ca fiind aroganţi bloggerii care nu prea răspund la comentarii. Interesant. De-aia eşti tu Chinezule în top. Trebuie să răspunzi la toate rahaturile dacă vrei să te mântuieşti. Poţi începe cu ‘cest de faţă. :-D

    Răspunde
  4. miercuri, 16 iulie 2008, 13:51

    Darius:
    marcat :D

    Răspunde
  5. Mircea
    miercuri, 16 iulie 2008, 14:09

    e de bine topul ! da nu inteleg de ce tolo pe primul loc ??

    Răspunde
  6. miercuri, 16 iulie 2008, 14:19

    Frate drag, Darius a marcat de 10.

    Răspunde
  7. miercuri, 16 iulie 2008, 14:22

    alexandru petria:
    deci, cum ar veni, sa ne dam de rand, da? :D

    Răspunde
  8. miercuri, 16 iulie 2008, 18:24

    multumesc mult ca uite asa a aflat toata lumea ca sunt aroganta. ma chinuiam demult sa conving oamenii, noroc cu topul asta :) insa nu merge aia cu comentariile, ca eu raspund. uf, poate ma scot din top pentru asta

    Răspunde
  9. miercuri, 16 iulie 2008, 19:25

    si nu, nu dau nimic. am zis.

    Răspunde
  10. miercuri, 16 iulie 2008, 19:56

    @maria coman

    Aroganta o putem privi si in mod pozitiv. Uite, ciutacu fara acea aroganta n-ar mai avea acel farmec.

    Răspunde
  11. miercuri, 16 iulie 2008, 19:57

    Cat priveste Chinezu, odata mi s-a parut un tip arogant , insa de la o vreme s-a potolit :lol:
    Dar sa vedem ce zice lumea pana vineri.

    Răspunde
  12. miercuri, 16 iulie 2008, 20:37

    petrisor- a, pai de la pozitiv am plecat…..nici nu mi-am pus problema ca ar fi altfel

    Răspunde