30.04.2017

În Gura Sintezei Zilei Presa

Aseară a fost un haos deosebit de distractiv pe Antena 3. În sensul giratoriu că Mircea Badea a participat la Sinteza Zilei şi apoi Sinteza Zilei a participat la În gura presei. Adică Mircea Badea a răsfoit ziarele în stilul propriu în studioul lui Mihai Gâdea, avându-i alături la bine şi la rău pe Victor Ciutacu şi pe Ion Cristoiu. Ce a ieşit, aşa, mai jos nişte monstre…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Despre cum a vopsit Felix Tătaru Ucraina în portocaliu

Câtă minte au cei care cred că trustul Antenelor a fost băgat în protocolul PSD-PC?

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 18 aprilie 2008, 10:52

    […] via chinezu Tags: intact, jurnalism, mircea badea, mizerii, televiziuni […]

    Răspunde
  2. anca
    vineri, 18 aprilie 2008, 11:53

    hahaha, astia mi-or modificat programul aseara,am stat si m-am uitat la aceasta combinatie de emisiuni,da’ o lipsit un personaj din „tablou”! stiti cine?

    Răspunde
  3. telectualu
    vineri, 18 aprilie 2008, 13:55

    unde este ‘telectualu de valentinica stanica? :)

    Răspunde
  4. vineri, 18 aprilie 2008, 14:07

    Stan, Stan ! :))

    Răspunde
  5. vineri, 18 aprilie 2008, 15:03

    Daaa, din pacate a lispit Stat, atunci sa fi vazut. Dar e funny si asa :)

    Răspunde
  6. vineri, 18 aprilie 2008, 16:38

    badea e seful:D, el face legea si acolo:)

    Răspunde
  7. vineri, 18 aprilie 2008, 17:55

    super tare…nice…lipseste Stan :( asta e…merge si asa…sper sa il avem si pe el in viitor :)

    Răspunde
  8. vineri, 18 aprilie 2008, 19:14

    Bei, ceam ajuns, nui deajuns ca ne uitam la televizor, este si bloguri care ne povesteste ceam vazut.

    Răspunde
  9. rapas
    vineri, 18 aprilie 2008, 21:45

    A fost destul de distractiv … ca in fiecare seara… insa acum toate distractiile unei seri obijnuite sau reunit intr-una mai mare

    Răspunde
  10. jaynelsonmanela
    sâmbătă, 19 aprilie 2008, 01:03

    Si cineva trebuie sa rida la circul asta? Cristoiu asta e un taranoi fara umor iar Cutacu vorbeste ca un golan fara sare si piper. Rid ei de Libertatea? Sa vinda intii ca ea si dupa aia sa rida.

    Sincer, de ce isi bat joc de limba romana? In scris parca sint un pic mai inteligenti….

    Sinteza zilei??? Trist !!! Cineva si ride la asta?

    Răspunde
  11. sâmbătă, 19 aprilie 2008, 07:12

    libertatea are cifra de afaceri ca la hirtia igienica, nu este o performanta, libertatea doar acopera necesitatea de informare a celor nu prea culti si fara nevoi intelectuale de mare angajament, si nu e nimic rau in asta, ca daca se ajunge sa se discute la sapat santuri despre ce a mai scris plesu in dilema veche e grav. poarta alba, poarta alba…

    dar ce sa priceapa un balaur circotas?

    Răspunde
  12. sâmbătă, 19 aprilie 2008, 17:46

    dadatroll, stim ca te deranjam cu orice scriem. nu e nevoie sa ne amintesti. jaynelsonmanela-baieti pot spune orice atata timp cat se uita lumea la ei. daca tu nu pricepi ce zic aia…nu trebuie sa te uiti si punct. combinatia a fost interesanta, desi pare regizata

    Răspunde
  13. sâmbătă, 19 aprilie 2008, 23:10

    Nu mai decat voi ma deranjati. Gramo nu ma deranjeaza cu ce scrie. De ce nu puteti voi sa scriieti ca si Gramo despre filozofie si sosete?

    Răspunde
  14. duminică, 20 aprilie 2008, 05:16

    permiti sa te corectez? :)

    „Ce a ieşit, aşa, mai jos nişte monstre…”

    corect e MOSTRE, mersi, nu ma injura. :D

    Răspunde
  15. duminică, 20 aprilie 2008, 08:55

    ionut:
    ia spune repede fara sa te gandesti
    oare asa am vrut io sa scriu sau am facut o greseala intentionat?
    oricum sunt un anagramat de felul meul
    caruia acribia ii repugna la nivel ontologic…

    Răspunde