06.12.2016

Ce mai poți face cu o dronă? Să scoți dintele unui copil, firește :))

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Mare e grădina internetului… De fapt, ca să fim exacți, mare e grădina Domnului. Indiferent de cine ce consideră că se încadrează la categoria generică ”Domn”, desigur. Ia uitați-vă voi la ce folosesc unii drona. Să scoată dintele de lapte din cavitatea bucală a unui copil. Așa ceva… :))

Sursa: Buzzfeed

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ce țară ciudată Australia… Cum să scoți istoria din școală?! Și să o înlocuiești cu programare?!

Există un grup pe facebook unde trebuie să plătești 30 de lire ca să pui un status

8 comentarii

  1. marți, 22 septembrie 2015, 12:17

    S-a dus vremea clanței! Ce face tehnologia asta, domnule! Drona e un fel de ușă-killer! :-)))))

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 22 septembrie 2015, 12:19

      Este că vrei să mai ai o dată vreo 7 ani să faci și tu asta? :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • marți, 22 septembrie 2015, 12:26

        Băi, nu. Mă simt bine la vârsta mea :-))) O să-mi pice de la sine în vreo 35 de ani =))

        Thumb up 1 Thumb down 0

        Răspunde
  2. marți, 22 septembrie 2015, 15:20

    nu e primul. primul a fost unul anul trecut.
    https://www.youtube.com/watch?v=6VdLDZsVBn8

    Iata

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 22 septembrie 2015, 15:22

      Bravos, domle, ce informat ești când vine vorba despre scos dinți :))

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • marți, 22 septembrie 2015, 18:22

        sunt informat despre mai multe, insa nu vede poporul. stii zicala ca nu vezi padurea de copaci…

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
        • miercuri, 23 septembrie 2015, 08:05

          Francisc, acest stejar al internetului din România, nevăzu de perdeaua de salcâmi… :D

          Thumb up 0 Thumb down 0

          Răspunde
  3. miercuri, 23 septembrie 2015, 10:09

    Eu remarc ca am ajuns sa traiesc SF-urile tineretii mele. Avem un prieten, pasnic pensionar, care isi tine barca de pescuit la noi in curte. Si a venit cineva intr-o zi sa se laude cu noua lui jucarie – o drona. Din pacate, demonstratia nu i-a reusit, drona cazand artistic, in piruete, fix in ambarcatiunea cu pricina. Mici pagube la barca, dauna totala la drona. Cat e de fantastic sa te sune cineva si sa-ti spuna: „Ba, Vasile, vezi ca ti-a stricat o drona barca!” :-)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde