07.12.2016

În atenția părinților: Violetta Live vine în Bucuresti, pe 2 septembrie. Prepare yourself… :))

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pentru orice părinte de fată cu vârsta cuprinsă între vreo 4 ani și vreo 11 ani (dacă nu mai mult…), știrea de mai jos este de o importanță epocală:

După succesul extraordinar al serialului Disney Channel, Violetta, și ca urmare a popularității incredibile a turneului internațional din 2013-2014, Violetta în Concert, The Walt Disney Company anunță astăzi că noul turneu internațional din 2015, Violetta Live, va ajunge în București pe 2 septembrie 2015, la ora 19:30.

Biletele se pun în vânzare pentru publicul larg luni, 30 martie, la ora 12:00. Prețul biletelor începe de la 135 RON. Biletele sunt disponibile online pe www.myticket.ro. Pentru mai multe informații vizitați www.disney.ro/violetta-live.

Violetta Live 2015 (2)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Invitație la Seara de Storytelling – Începuturi. Decizii. Consecințe

Știați că puteți vedea musicalul pentru copii “Magie într-un pahar cu apă” în București?

11 comentarii

  1. luni, 6 aprilie 2015, 14:06

    ESTE CEL MAI FRUMOS CONCERT

    Thumb up 14 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 22 aprilie 2015, 20:24

    Doamne ferește voi ați da 2 mii musti cât sa mergeți acolo? Eu una nu dau.

    Hot debate. What do you think? Thumb up 4 Thumb down 5

    Răspunde
    • vineri, 26 iunie 2015, 15:42

      Sunt fanul nr.1 Violetta! Si da! Dam bani ca sa salvam viata lor ca muzicieni! Exact asta nu facem! Mergem si stam in pat si ne uitam la Tom si Jerry!

      Thumb up 0 Thumb down 1

      Răspunde
  3. LARISA
    sâmbătă, 25 aprilie 2015, 22:30

    Nici eu nu asi da atati bani . Nu se merita !

    Hot debate. What do you think? Thumb up 1 Thumb down 8

    Răspunde
    • Alexia
      luni, 3 august 2015, 10:32

      Ba se merita!

      Thumb up 4 Thumb down 0

      Răspunde
  4. ani
    miercuri, 27 mai 2015, 12:09

    Se organizeaza vreun concurs pentru billete la concert?

    Thumb up 1 Thumb down 1

    Răspunde
    • vineri, 26 iunie 2015, 15:43

      NUUU! Comanda de pe site! Mai bine nu scriam!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. Alexia
    luni, 3 august 2015, 10:29

    Cum puteti sa spuneti asa ceva despre Violetta? Este cea mai draguta fata din in traga lume!!!!!!!!!!!!!

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 7 august 2015, 11:07

    Eu concertul cu violetta o sa-l vad LA televizor pentru ca nu stau in Bucuresti si sunt sigura ca va fi grozav !!!!!!!****

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • Cata cata
      miercuri, 2 septembrie 2015, 15:23

      Îl da la televizor?

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  7. ioana
    joi, 3 septembrie 2015, 11:51

    Concertul violetei din romania sa da la tv?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde