04.12.2016

Credius a lansat “Cel mai Cel” (P)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Din februarie 2015, cei care cauta un credit rapid, dar ieftin,  pe termen mediu si lung dar simplu de obtinut, au in sfarsit o optiune reala: creditul “Cel mai Cel” de la Credius IFN. Sume de pana la 25000 RON pot fi obtinute in 60 de minute, fara adeverinta de venit si fara documente suplimentare. Fiecare aplicant primeste o oferta personalizata, dar ratele sunt intotdeauna fixe si costurile transparente, iar dobanda variaza intre 7% si 17% pe an (7% in cazul prezentarii unei adeverinte de venit). Pentru o suma de 1000 RON, imprumutata pe termen de 24 luni cu o dobanda de 17%,  comision de administrare lunar 3,6% si DAE 80,12%, rata lunara ajunge la 72,59 RON.

Noul credit “Cel mai Cel” se adauga celorlalte produse inovative din portofoliul Credius:

  • Creditul pentru Pensionari, singurul de pe piata pentru care nu exista limita de varsta
  • Creditul Online-Online, singurul instrument de creditare de pe piata 100% online
  • Creditul Do-Do, un credit de nevoi personale extrem de rapid si flexibil: acordare in 60 de minute, chiar seara si in week-end, fara adeverinta de venit
  • Creditul Aici si Acum, care se acorda chiar in magazin pentru achizitia simpla si rapida de bunuri

credius

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ofertă KLM: de la 579 Euro până la New York

Întrebare pentru companii: ați băga reclamă pe bikevertising?

12 comentarii

  1. pascut liliana
    duminică, 14 iunie 2015, 10:34

    am sunat la bucuresti si miati spus ca mi sa acorda credit chiar daca sant inregistrata in biroul de credit .si am facut cererea la credius din timisoara .si mati refuzat

    Thumb up 10 Thumb down 0

    Răspunde
  2. stef
    miercuri, 29 iulie 2015, 23:26

    tu chiar crezi tot ce spun ei?…astia de la banci zici ca sunt platiti la nr. de persoane care le intra in banci sau pe site-uri…nu vezi ce nume si-au ales „Credius”…

    Thumb up 0 Thumb down 2

    Răspunde
    • joi, 30 iulie 2015, 08:24

      Pentru oamenii normali la cap, circuitul este asa: banca spune ce oferta are, omul normal la cap analizeaza, dupa care ia decizia. Ce am zis eu in textul asta este primul pas. Urmeaza ceilalti pasi facuti de oamenii normali la cap.

      Thumb up 1 Thumb down 1

      Răspunde
  3. Cristi
    miercuri, 26 august 2015, 12:15

    Au o dobanda mai ceva ca la camatari.. nu va bagati la ei ca o sa regretati amarnic !
    In plus, nu stiu sa se poarte cu clientii lor.. comportament specific camataresc ! Regret amarnic ziua in care am semnat contractul cu ei.

    Thumb up 6 Thumb down 1

    Răspunde
    • miercuri, 26 august 2015, 13:01

      Acuma, nu că sunt avocatul lor, dar preuspun că nu le-ar merge treaba dacă ar fi cum zici tu. Numa zic :)

      Thumb up 4 Thumb down 3

      Răspunde
  4. militaru ion
    joi, 4 februarie 2016, 00:28

    puteti sa le dati teapa nu au ce sa va faca. la dobanda asta de camatari asa le trebuie

    Thumb up 1 Thumb down 1

    Răspunde
  5. D
    luni, 15 februarie 2016, 18:24

    Eu apelez de mult la ei si nu am avut niciodata probleme. Cine semneaza un contract il si citeste inainte !

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
  6. cristian
    miercuri, 17 februarie 2016, 21:23

    Ce acte trebuie si cam cat pot sa primesc la un salariu de 2500 de lei??

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. ana
    luni, 4 aprilie 2016, 11:40

    au spus ca acorda. imprumut in 60de minute.eu astept un raspund de la ei de 10zile.motivatia:”dosarul e in analiza”

    Thumb up 2 Thumb down 1

    Răspunde
  8. anca
    joi, 21 aprilie 2016, 22:23

    Vreau un imprumut de 4000 pe doi ani si sunt in biroul de credit mi se acorda sau nu
    Ca m am saturat de minciuni da sau nu

    Thumb up 0 Thumb down 2

    Răspunde
  9. Bodnarescu Vasile
    sâmbătă, 7 mai 2016, 16:23

    as dori un imprumut de 10000 ron nu sunt trecut nicaieri ca rau platnic, am 34 ani si am o firma nou infiintata as dori sa stiu daca mi se aproba acest credit pe persoana juridica sau persoana fizica (nu prezint adeverinta de salariat)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Figlea Maria
    vineri, 1 iulie 2016, 13:25

    Am cerut si eu un credit online cu adeverinta de venit dar in 15 minute am primit raspuns ca cererea a fost respinsa fara nici o justificare

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde