05.12.2016

Vă rog să aveţi puţintică răbdare cu mine

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragilor, aţi văzut că de câteva zile sunt un pic absent. Şi de pe blog şi de pe ce mai am io prin social media. Dar am motive întemeiate pentru această absenţă. Trec prin nişte clipe mai ciudate ale vieţii mele, cu nişte probleme de sănătate în familie, cărora mă dedic trup şi suflet, aşa cum fac în orice ţine de minunata mea familie.

Suntem ok acum, totul e în regulă, mulţumesc tuturor celor care mi-au transmit gândurile bune. Şi vi le întorc la modul coresunzător :)

Dacă totul merge aşa cum e planificat, de luni mă întorc la „job” cu forţe proaspete. Aşa că până atunci să fiţi iubiţi şi să auzim doar de bine :)

Cristian China Birta

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vodafone, certificata pentru cel mai bun punctaj al serviciilor de date si telefonie din Romania (P)

Dacă te interesează blogosfera, ar trebui să faci parte din ea #cumarveni

10 comentarii

  1. vineri, 13 februarie 2015, 11:19

    Te asteptam cu mare drag intotdeauna si mai ales cu interes pentru informatiile pe care ni le impartasesti. Multa sanatate familiei!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 13 februarie 2015, 11:29

    Sanatate inainte de toate! In rest, le facem pe toate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 13 februarie 2015, 11:36

    Sanatate multa si putere de a trece peste toate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 13 februarie 2015, 12:35

    Sănătatea e cea mai de preț avere, asta contează cel mai mult. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 13 februarie 2015, 14:00

    Ai grija de tine si de familie pentru ca asta e cel mai important. Noi vom fi tot aici. Stiu cum e pentru ca si eu mi-am amanat toate planurile si treburile pentru ca baietelul meu e bolnav. El e cel mai important, restul mai pot astepta.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 13 februarie 2015, 15:05

    Sănătate multa, luați-o ușurel și totul va fi bine! Vă transmitem multe multe gânduri bune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 13 februarie 2015, 19:20

    să fiţi sănătoţi cu toţii. Sănătatea e cel mai de preţ lucru, chiar dacă unii dintre noi nu o avem. Din suflet…..către suflet….multă sănătate!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 14 februarie 2015, 00:35

    insanatosire grabnica

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 15 februarie 2015, 00:58

    Multă sănătate!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 16 februarie 2015, 02:53

    Sanatate si multa fericire.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde