06.12.2016

Gata, mă las de blogging!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Zău, dacă vrei să vezi cu adevărat profesionişti la lucu, nu ciuri buri cotoşburi, apoi hai la Zilele Biz :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

1.000 E pentru cel mai bun filmuleţ realizat în cadrul “Samsung Galaxy Tab S – True image Challenge”

#VreauSăVotez Daţi-mi 3 motive pentru care Iohannis este bun de preşedinte

19 comentarii

  1. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:19

    Chiar că nu le ai cu pictura, rămâi la ce te pricepi, la blog. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 12:47

    Bloggingul ca bloggingul dar văd că te pricepi un pic și la actorie :))))

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
  3. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 16:57

    Eu iti propun o re-rebranduire :)) crețu.ro ar fi foarte reprezentativ.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 20:25

    Nu degeaba iti spun eu Maestro :))) Ai fata de blogger, dar zau ca si de pictor :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 10 noiembrie 2014, 08:47

      Colega, mor de drag să fac de astea, căci simt cum freamătă dujmanii… :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 22:12

    Tre ‘ sa iau neaparat un shnaps in bot sa fac , ,,,, ca si tine… Pe bune !!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 22:38

    Chiar aveti talent si potential cand vine vorba de pictat. Sunteti un profesionist, si zau, zau de nu va sta excelent parul in videoclip. Este ca si desenul. Mirific!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Corson
    duminică, 9 noiembrie 2014, 00:09

    Nuuu! Nu ne lasaaaa!
    Ia-te si de picaturaaa!!!! Si nu uita nici EMBA, nici familia. Dupa remuneratie, mare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. Alexandra
    duminică, 9 noiembrie 2014, 20:31

    Oricum nu o sa pierdem cine stie ce. Un om care scrie doar despre branduri, in schimb, blogging nu inseamna doar articole platite si comunicate de presa. Imi placea de tine mai mult acum cativa ani, nu acum, cand e plin blogul de reclama. E parerea mea, stimabile.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 10 noiembrie 2014, 08:45

      Venind din partea ta, care ai făcut succesuri neasemuite pe net, asta este o laudă, motiv pentru care îţi mulţumesc şi, desigur, îţi doresc şi mai multe succesuri. Pe net, fireşte.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • Alexandra
        luni, 10 noiembrie 2014, 18:23

        Este parerea mea personala. De unde stii ce succesuri am facut eu pe internet? Crezi ca toata lumea isi castiga existenta din online? Te supara adevarul. Nu te poti numi blogger, tu esti marioneta multor agentii. Noroc ca cunosti persoanele potrivite si ai o echipa de prieteni cunoscuti in online, astfel… nu erai unde esti acum.

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
        • luni, 10 noiembrie 2014, 18:26

          Oooooo, s-a supărat pisi… O să plâng un pic. După care o să îmi treacă, desigur. Cât despre faza cu prietenii din online, sper că nu tu ai crezut că mă înjuri cu asta, nu? =))

          Thumb up 0 Thumb down 0

          Răspunde
          • Alexandra
            luni, 10 noiembrie 2014, 22:30

            Pisi, adevarul supara, se vede… Ce n-am dreptate din ceea ce am spus pana acum? Ca esti marioneta agentiilor? Ca te numesti bloggeri, pardon, marioneta?

            Thumb up 0 Thumb down 0

            Răspunde
            • marți, 11 noiembrie 2014, 07:46

              Aşa este, sunt bloggeri, ca un demon, care are în el mai mulţi demoni şi vorbeşte la plural el cu sine însuşişi… =))

              Thumb up 0 Thumb down 0

              Răspunde
              • Alexandra
                marți, 11 noiembrie 2014, 18:01

                Pardon, imi asum greseala. Ce bucurare pe mine atunci cand o sa ai atentionare de la Google, eu te-am raportat deja…

                Thumb up 0 Thumb down 0

                Răspunde
                • miercuri, 12 noiembrie 2014, 08:14

                  Tremur tot, simţi?! Uite-aşa îmi face tastatura, zău… =)) Faci şi tu ce poţi în viaţa asta, căci atâta poţi, desigur.

                  Thumb up 0 Thumb down 0

                  Răspunde
          • luni, 10 noiembrie 2014, 22:50

            Chemati un exorcist!

            Thumb up 1 Thumb down 0

            Răspunde