09.12.2016

Vă mulţumesc :)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

In fiecare zi mă trezesc şi mă gândesc, măcar pentru câteva secunde, ca am imensul noroc de a fi printre cei mai fericiţi oameni din lume. Am o familie senzaţională, cu doamna sufletului meu Adina, Patricia, Mara şi Alex. Am nişte prieteni fantastici. Fac ce îmi doresc şi îmi doresc ce fac.

Sper din tot sufletul să ajungeţi şi voi să gândiţi, măcar pentru câteva secunde în fiecare zi, aşa cum gândesc eu şi să simţiţi, măcar pentru câteva secunde în fiecare zi, ce simt eu.

Vă mulţumesc pentru urări şi vă doresc fix ce îmi doriţi şi voi mie :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

În atenţia celor care vor nişte credite de sărbători

Linkurile zilei despre blogging şi atât

19 comentarii

  1. miercuri, 11 decembrie 2013, 10:14

    Probabil ca e ziua ta, deci la multi ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 11 decembrie 2013, 10:15

    A, iti doresc 100 000 de euro in cont! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 11 decembrie 2013, 10:24

      Da, e ziua mea azi, mai pun un trandafir la buchetul vietii #sauceva =)) Cat despre bani, nu ca nu imi trebe, dar sunt putintel mai jos pe lista mea de prioritati :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • miercuri, 11 decembrie 2013, 10:43

        Ai zis ca ne doresti ce-ti dorim si noi tie! Deci eu asta iti doresc! :) daca tu nu vrei e problema ta :)

        Thumb up 1 Thumb down 0

        Răspunde
  3. miercuri, 11 decembrie 2013, 10:49

    la multi ani, Cristi :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 11 decembrie 2013, 10:58

    La mulți ani! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 11 decembrie 2013, 11:57

    Sa ne traiesti Maestro! La multi ani cu bucurie alaturi de familia ta frumoasa! Si la cat mai multe proiecte de succes!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 11 decembrie 2013, 12:35

    La multi ani mare maestru 2.0! Sa ne dea Domnul noua mult noroc sa te mai avem mult timp printre noi :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 11 decembrie 2013, 12:47

    La Multi Ani tinere, uite asa mai pun o bere la mine in cont de la tine, ce ziceai ca nu gandesc sustenabil ? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 11 decembrie 2013, 13:20

    La multi ani, draga Cristi – sanatate si putere sa faci tot ce ti-ai propus :) La multi ani si prietenilor si familiei, sa iti fie alaturi no matter what.

    You Rock!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 11 decembrie 2013, 13:49

    Ei, la multi ani si pe aceasta cale :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 11 decembrie 2013, 14:59

    La multi ani si succes in continuare!
    Momentan, eu imi doresc niste obiectii bine argumentate la critica finalismului din „Etica” lui Spinoza, deci n-aveam cum sa va doresc asta ca sa mi se intoarca inapoi urarea.
    …sau, prin cine stie ce coincidente ciudate, aveam?! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 11 decembrie 2013, 15:24

    La multi ani cu multa sanatate, implinirea dorintelor! Mult succes in tot ceea ce intreprinzi!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 11 decembrie 2013, 17:36

    La multi ani!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 11 decembrie 2013, 17:39

    La Multi Ani Frumosi !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 11 decembrie 2013, 18:52

    La multi, multi ani buni si frumosi!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 11 decembrie 2013, 21:48

    La Mulți Ani și multă sănătate alături de ce-i dragi.
    Mi-ar place să simt câteva secunde ce simți tu. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. miercuri, 11 decembrie 2013, 22:24

    La multi ani cu sanatate sa iti dea Domnul tot ce iti doresti….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 12 decembrie 2013, 07:22

    Sanatate si fericire :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde