10.12.2016

Linkurile zilei: despre HOHA, aventură de blogger şi dispariţia Pro Sport

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Succes, măh simpaticii dreaqu, succes! :D

La mulţi ani, Libraria Bastilia :)

Ia uitaţi-vă voi la întreaga aventură a stimabilului tovarăş blogger Bogdan, powered by Heineken :D

Pro Sport dispare din print şi rămâne doar pe online…

Salut iniţiativa Sky Run!

Din ciclul „KLM loveşte din nou”, ia uitaţi ce bine se mişcă această companie inovatoare în social media.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Răbdarea este o virtute, dar nu şi pentru pacienţi

Cea mai grea filmare din viaţa mea…

10 comentarii

  1. miercuri, 27 noiembrie 2013, 08:10

    Ma surprinde cum chiar si in conditiile astea sunt foarte putini donatori, desi evorba de minim 1LEU… Iar unele persoane care au cerut donatii la un moment dat si carora le-am donat cat am putut, acum se pozitioneaza in ghiocel. In plus, erau multi doritori sa primeasca „calea spre un abdomen perfect”, acum au ocazia sa o primeasca la 1LEU!!! Dar deh, nu merge dom’le la romani. Daca nu e moca nu e bine… Multumesc de mentionare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 27 noiembrie 2013, 08:27

      Sa iti spun eu de cate ori am fost in situatii de astea? Dar am dat din umeri, am inteles ca asa e lumea si am mers mai departe :)

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • miercuri, 27 noiembrie 2013, 16:54

        Unde mai pui ca au marcat ca si spam linkul respectiv si pe facebook nu mai poate fi dat :(.

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
    • miercuri, 27 noiembrie 2013, 15:00

      N-ar trebui sa dai cartea la 1 leu, daca cineva vrea sa ajute sa ajute benevol.

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • miercuri, 27 noiembrie 2013, 16:53

        Am vaga impresie ca tu ai donat cei 30 lei. Deci daca iti doresti carticica, da-mi te rog un semn pe mail (vezi in blog la contact) si iti trimit materialul. Multumesc pentru implicare!

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  2. miercuri, 27 noiembrie 2013, 09:48

    Chinezu – am si eu urmatoarea campanie de recomandat pentru un viitor articol: http://stoianirina.comunicarepr.ro/campania-blog-review-2013/ :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 27 noiembrie 2013, 09:52

      Nu mi-e foarte clar ce vreti cu campania asta? Adica oamenii pun bannerul pe blog, scriu despre campanie si voi le faceti un reviwe?

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • miercuri, 27 noiembrie 2013, 10:09

        Banner-ul il pun doar cei care doresc, review primesc toti cei care comenteaza si alti bloggeri alesi de noi.

        Nu este obligatoriu postare banner-ului, acesta a fost realizat doar pentru cei care doresc sa sustina aceasta initiativa! :)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. miercuri, 27 noiembrie 2013, 19:17

    Pro Sport, dacă nu-l cumpără nimeni, adică în zilele noastre nu prea mai dăm bani pe ziar, este online :D .Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 28 noiembrie 2013, 06:43

    Pro sport a devenit cancan, disparitia de pe print era evolutia normala.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde