02.12.2016

Top comentatori pe chinezu.eu în luna octombrie

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Iată că suntem 10 deja. Cum a mai trecut şi anul ăsta… Dar să nu cădem în găleata cu melancolie şi să vă anunţ direct: Galul se alătură grupului select al Comitetului Comentatorilor pe Chinezu.eu, format din cei care au câştigat în lunile precedente, adică: SpanacPetreRăzvanGabiJavraGeorgianaIonuţBogDanGlass and Iron.

Mai sunt încă 2 locuri, aşa că vă aştept comentariile. Cu menţiunea că ar fi foarte indicat să citiţi mini-politica de acilea de pe blog.

La muncă, deci, tovarăşi!

Top comentatori pe chinezu oct 2013

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ce oameni, domle, ce oameni…

Care ar fi simpla bucurie a lui Make

10 comentarii

  1. vineri, 8 noiembrie 2013, 11:56

    si in continuare sunt singura fata… :)
    bine te-ai alaturat grupului, Galul(e).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 8 noiembrie 2013, 12:19

    La locul 2, chiar nu dai nimic? Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 8 noiembrie 2013, 12:21

    Luna asta mă voi strădui și mai mult. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 8 noiembrie 2013, 12:45

    Phaiii ce am ratat :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 8 noiembrie 2013, 13:19

    Ce chestie … apar de doua ori in top – cu 3 comentarii cu vechiul D-Petre si cu 10 comentarii cu Petre :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 8 noiembrie 2013, 14:14

    Multumesc. Ce surpriza. Am si uitat de comitet. Ma simt onorat. Deci am fost cel mai obraznic luna asta? Adica am comentat cam mult. :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 8 noiembrie 2013, 18:08

    Lol… Cred ca pe noiembrie voi fi eu pe locul 1 :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 9 noiembrie 2013, 08:07

    O modalitate interesanta sa-ti faci ceva reclama!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 11 noiembrie 2013, 16:06

    Luna trecuta am mai comentat pe ici, pe colo. Dar tot nu mai dispun de mult timp ca inainte.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 11 noiembrie 2013, 16:35

    Mulţumesc din nou pentru icluderea în Comitet. Şi ca dovadă că sunt bucuros şi mândru, am şi scris despre asta. Vezi http://galul.wordpress.com/2013/11/11/sunt-membru-in-comitetul-comentatorilor-pe-chinezu-eu/ şi
    http://galul.wordpress.com/2013/11/11/galul-in-comitetul-comentatorilor-pe-chinezu-eu/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde