10.12.2016

kooperativa.ro

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Stau de ceva vreme şi nu ştiu cum să încep a scrie aceste rânduri…

Să mă dau mare? Aş avea motive. Pentru că sunt foarte, foarte, foarte, foarte mândru de kooperativa.ro. Şi aş vrea să mă dau mare cu Vlad, Loredana, Alexandra, Cristi, Dragoş, Marin pentru că fac ce fac şi pentru că – dar rămâne între noi asta, da? – îmi mai suportă avioanele când vine ele aşa, învârtind de zor elicele lor învârtecuşe :D

Să vă spun că sunt foarte emoţionat? Motive am cât China #casazicasa. Pentru că în fiecare din proiectele kooperativa.ro am pus multă emoţie. Şi în Blogal Initiative, şi în sportlocal.ro, şi în blogdebere.ro, şi în blogdefotografie.ro, şi în blogdecafea.ro, şi în blogdecinema.ro şi în cele care, din diverse motive, sunt un pic în stand by sau sunt pe cale să se alăture celor existente deja :)

Să vă spun că nu exagerez nici un milimetru când vă spun că această zi este una din cele mai importante zile din viaţa mea de antreprenor? Asta da, v-o spun! Căci este 26875% adevărat!

Gata, nu mai zic nimic. Că vă prindeţi voi ce şi cum dacă intraţi pe site :)

foto-echipa-kooperativa

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Exemple de cadouri primite de bloggeri – part 5

Sunt la Hotnews.ro şi aştept întrebările voastre despre… viitor

20 comentarii

  1. joi, 24 octombrie 2013, 13:30

    Tocmai postam pe Twitter de asta :)) Arata genial. Bravo, ma bucur mult si va doresc spor la treaba si de acum incolo

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 24 octombrie 2013, 13:40

    blogdemuzica vreau, blogdemuzica vreau!
    Altfel, tot respectul pentru ce ați făcut.

    Thumb up 3 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 24 octombrie 2013, 13:44

    congrats! putere de munca!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 24 octombrie 2013, 13:47

    A cam durat pana ai dat drumul kooperativei 2.0

    Felicitari !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 24 octombrie 2013, 13:48

    Felicitari!!! Cand ati mai gasit timp si pentru asta, nu-mi dau seama. Sa ne dai de veste cand iesi din stand by :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 24 octombrie 2013, 13:52

    Felicitări Cristi, și mult succes.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 24 octombrie 2013, 14:22

    Vai cat de tare arata treaba. M-am plimbat de sus in jos si de jos in sus de cel putin 10 ori.

    Felicitari tuturor!

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 24 octombrie 2013, 15:31

    Asta da treabă. M-aş înscrie şi eu în Kooperativa voastră. frumos proiect. Vă doresc ult succes şi să creşteţi mari.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 24 octombrie 2013, 16:31

    Va multumesc, stimabililor, va multumesc :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 24 octombrie 2013, 16:53

    ce tare! imi place mult. arata super bine si voi sunteti foarte misto.
    cand ‘il udam’?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 24 octombrie 2013, 16:58

      Uite ca a luat cineva problema de coarne :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • joi, 24 octombrie 2013, 17:51

        stai ca acum imi zice Cristi: ce-ti mai place berea :)).
        nu ca n-ar avea dreptate.

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  11. masterdot88
    joi, 24 octombrie 2013, 18:11

    Maestre, nu stiu de ce, de fiecare data cand te vad/aud/citesc te asociez cu o halba de bere rece si spumoasa intr-o zi caniculara de vara. Or fi de vina pozele? O fi brandu’ ? Nu stiu cum e la altii, dar io cand imi amintesc de questia asta…mi se face sete!
    Sanatate!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 24 octombrie 2013, 20:24

    Ştiţi cum era înainte de 89 cu kooperativele, lângă care erau întotdeauna bufeturile. Aşa că sper că înfiinţaţi şi o enitate numită BUFET.RO :-))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 24 octombrie 2013, 20:32

    Bai, ati innnebunit? Cat mister… N-a rasuflat nimic. Dupa cum arata proiectul, ati copt ceva la el. Vant din pupa! :)

    Thumb up 3 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 24 octombrie 2013, 21:01

    Implinirea se vede pe chipurile voastre :)
    Succes

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 24 octombrie 2013, 21:49

    Opera unor artiști. Iremediabili. Dar, sper, repetabili! Good Luck!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 25 octombrie 2013, 11:56

    Felicitari Chinezule, felicitari si colegilor. Succese

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. vineri, 25 octombrie 2013, 19:59

    Felicitări. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. sâmbătă, 26 octombrie 2013, 20:34

    Felicitari maestre,

    Eu lucrez la ideea care sa-mi ofere un loc la masa kooperativei! :)

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde