08.12.2016

Top comentatori pe chinezu.eu pe august

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Cum deja ştiţi despre Comitetul Comentatorilor pe Chinezu, nu reiau ce am tot spus. Ci precizez că, aşa cum se vede în imaginea de mai jos, Glass and Iron (hai noroc, aşteptăm berea, alea alea :D) are onoarea plăcută şi plăcerea onorantă de a fi, din acest moment, membru al acestui Comitet, alături de deja mai vechii membri PetreRăzvanGabiJavraGeorgianaIonuţBogDan.

Mai sunt încă 4 poziţii în acest Comitet, aşa că vă aştept să mă loviţi cu comentariile voastre :D
top comentatori august

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Din ciclul „what’s wrong with this picture”, ia ziceţi ce înseamnă asta? :D

Ce vrăji mai fac unii bloggeri

14 comentarii

  1. miercuri, 4 septembrie 2013, 08:22

    Omule, in viata mea am avut ceva momente bune. Iti multumesc pentru ca ai adaugat inca unul langa ele :). Este o surpriza placuta !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 4 septembrie 2013, 09:16

      Bine ai venit si fie ca berea pe care o sa o bem sa fie rece si hranitoare, plina de vitamina B :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. miercuri, 4 septembrie 2013, 08:30

    bine ai venit :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 4 septembrie 2013, 09:13

    Uite te lovesc eu cu un comentariu, ca e restant din iulie :) Cand ai facut topul pe Iulie a intrat BogDan, pentru ca toti care erau in fata sunt deja in comitet. Eu eram in fata lui BogDan, dar la enumerarea comitetului nu eram :) Te-am intrebat atunci daca am primit vot de blam, dar n-am primit raspuns :) Deci care este situatia?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 4 septembrie 2013, 09:18

      Bine, mah, daca insisti, o zic acum. Desi as fi vrut sa mai tin un pic tensiune :)) Tu primesti un wild card din partea mea. Am vrut sa iti spun prima data, dar m-am abtinut tocmai pentru ca mizam pe o astfel de reactie din partea ta. O sa detaliez mai încolo :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • joi, 5 septembrie 2013, 09:31

        Pai e frumos asa? Eu vin (si bere :) detensionat din Thassos si tu ma tii sub tensiune :) Deci nu e vot de blam, e wild card :)) Multumesc frumos!

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  4. miercuri, 4 septembrie 2013, 11:33

    Mamaaaa un comentariu in plus daca aveam :) Bravo, bravo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 4 septembrie 2013, 11:50

    Lista se devine din ce in ce mai mare. Ce trece timpul…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 4 septembrie 2013, 18:35

    Frumos, frumos!
    Hai noroc Glass and Iron :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 4 septembrie 2013, 18:44

    Welcome to the Big League :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 5 septembrie 2013, 09:37

    Vai de mine, am ramas in urma :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 11 septembrie 2013, 14:51

    Wow ce podium maaare :)
    – 3 pe primul loc, unul pe locul doi si 3 pe locul trei

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde