05.12.2016

Câţi dintre voi se uită la părul duduiţei, nu la altceva?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Sigur că, veţi spune învârtoşaţi, publicul ţintă pentru această reclamă nu sunt bărbaţii, ci femeile, aşa că degeaba întreb ce întreb. Şi, totuşi…

Sigur, veţi spune zeflemitori, fetele se uită la părul ei şi simt acerb că vor şi ele, nu la componentele de mai jos de păr ale duduiţei, aşa că degeaba întreb ce întreb. Şi, totuşi…

Sigur, veţi spune ntelectual, fetele o să simtă invidie când o văd pe duduiţă şi tot la componentele de mai jos de păr ale duduiţei o să se uite, nu la păr, aşa că degeaba întreb ce întreb. Şi, totuşi…

bianca dragusanu

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Scurt şi suav exemplu de unfriend pe facebook

Povestea unei fotografii

12 comentarii

  1. duminică, 25 august 2013, 10:48

    Extensii din par natural sau tot de plastic ca si restul ?

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 25 august 2013, 10:51

    Cinstit, eu am aruncat o privire de ansamblu, o apreciere fugara a intregului (nimic din cale afara) si apoi, fara sa mai pierd timp pretios, m-am dus glont la „vezi detalii” … :)

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
    • duminică, 25 august 2013, 16:52

      Ca un fin cunoscator care esti, nu te-ai incurcat cu fineturi, ai pus mana (pardon, ochiul) direct pe problema :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. duminică, 25 august 2013, 13:14

    Cazul meu: prima privire incredibil de rapidă va fi la față. Dacă totul e ok, mecanismul merge mai departe și rămâne puțin concentrat la țâțe. Apoi poponeața și profil.. Părul nu contează așa mult, dar să nu fie cheală :)).

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
    • duminică, 25 august 2013, 16:52

      Deci cand te uiti la capul duduitei esti un fel de campion la privit viteza, iar cand te uiti in rest esti un meditator get beget? :))

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  4. duminică, 25 august 2013, 18:00

    Sincer, la par … ca doar despre asta era vorba…Sau trebuia sa privim la alte alea…???

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 25 august 2013, 18:42

    FIY: Am scris și eu un articol pe tema asta: http://adrian.silimon.eu/reclame-pentru-femei/#article-1014

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 25 august 2013, 22:18

    Daca nu dadeai detalii despre poza, as fi bagat mana-n foc ca e dintr-o reclama la epilatoare :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 26 august 2013, 10:21

    M-am uitat la fata, am vazut cine e si am inchis :)

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 27 august 2013, 10:31

    E vina graficianului :) Traseul Z-ului pe care trebuie sa-l induca acesta privirii te trimite, in ‘pasul 3’, pe genunchiul sting – unde nu se intimpla, de fapt, mare lucru…
    Felicitari acelora dintre voi care recunosc fata – unii dintre noi apucam sa inchidem deabia dupa ce vedem numele :>

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde