05.12.2016

3.15 minute de &(&¤%/&#%&/#/¤&#/¤&

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Uitaţi-vă la clipul de mai jos. Aveţi răbdare până la capăt. O să vedeţi ceva gen american stupido meets caterincos espagnol. Şi o să râdeţi corespunzător. Mie mi-au dat lacrimile de râs pe final =))

Văzut la Alexandru, care zice că l-a văzut la Toma.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Noul catalog Ikea 2014, acest Neckerman de sorginte modernă…

Hai să învăţăm 2.0 împreună: cât de nou este conţinutul vechi şi cât de vechi ăla nou

17 comentarii

  1. miercuri, 14 august 2013, 09:36

    credeam ca stii.

    asta e un banc, din preistorie. Acum transpus pe video de un baiat dragut.

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 14 august 2013, 09:49

    Mai tare decat ala cu We are sinking si cu Paza de coasta germana :) http://www.youtube.com/watch?v=KLSdOY-6R_U

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 14 august 2013, 09:53

    Nu cred ca un capitan de carrier american o sa spuna prin radio care este destinatia si ce treaba are la destinatie prin radio..

    E un fake dragut, am ras si eu, dar e un fake!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 14 august 2013, 10:08

      Pentru mine e irelevant daca e fake sau nu. Total irelevant. Faptul ca m-a facut sa rad cu lacrimi este, insa, total relevant :))

      Sigur ca discutia despre fake sau nu se poate purta, dar intr-un alt context. Nu in asta in care ranjim acum fasolea, desigur :D

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
    • miercuri, 14 august 2013, 10:23

      @ihearlights: -clipul de sus e de fapt o varianta imbunatatita, precedenta fiind http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=j5onkl2EHV4
      ..iar inainte de asta nu imi amintesc vreun alt clip, insa stiu ca povestea e una tipic marinareasca! :)))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. miercuri, 14 august 2013, 10:20

    Mortal clipul, am ras cu lacrimi, din nou, chiar daca-l mai vazusem! ”Povestioarele” de genul asta nu au moarte, sunt deja parte din folclorul popular si e bine ca sunt readuse la viata din cand in cand! Thanks for sharing! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 14 august 2013, 10:22

    Pe langa continutul inerent comic, stiti ce e si mai de ras?
    Unde o sa vedeti voi frate un american sa zica atatea propozitii, fara greseli sau intreruperi, in alta limba?!?!?? :)))))))))))))))))))

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 14 august 2013, 10:22

    Conversația dintre voi începe să semene cu cea din clip. Cine e americanu’ și cine e spaniolu’?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 14 august 2013, 10:36

    Ce bine am inceput dimineata uitandu-ma la clip-ul acesta :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 14 august 2013, 10:45

    :)) Habar n-aveam de existenta filmuletului, dar m-a amuzat grozav.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 14 august 2013, 11:07

    UN BANC VECHI, MISTO PUS PE UN „FILMULET” CU 2 FRAMEURI…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 14 august 2013, 11:47

    S-a potrivit într-un fel că tot vine ziua Marinei….:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 14 august 2013, 12:06

    Ba e prea tare. Nu stiam de el!…:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 14 august 2013, 17:00

    Al naibii de amuzant chiar dacă îl auzi de nșpe mii de ori.
    Mișto ideea uploader-ului să facă dintr-un banc un video ce atinge aproape milionul de vizualizări.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde