09.12.2016

Top comentatori pe chinezu.eu în iulie 2013

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Hai că merge treaba frumuşel, zic :D Şi uite cum se constituie acest prea frumos Comitet, despre care puteţi afla mai multe dacă daţi click pe linkul de mai sus, fireşte. Luna iulie ne aduce un nou membru, în persoana tovarăşului BogDan. La ce gură mare ştiu că are, cred că o să îl pun secretar cu propaganda sau ceva… =))

Cam aşa a fost topul lunii iulie, cei din faţa lui BogDan sunt deja membri ai Comitetului, evidamont.

Top comentatori blog iulie

Deci, până acum avem următorii membri: PetreRăzvanGabiJavraGeorgiana, Ionuţ, BogDan. Încă 5 şi declarăm lucrările închise. Şi apoi facem şedinţă… :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Avem primul blogger-astronaut român. Ce sfaturi aveţi pentru el?

Diferenţa punctuală între vameşii noştri şi vameşii moldoveni. Studiu de caz personal: Albiţa

13 comentarii

  1. vineri, 2 august 2013, 09:49

    felicitari BogDan!
    dupa cate vad eu, si luna aceasta am avut ceva de comentat:))
    in continuare sunt singura fata. eu in continuare astept fetele sa vorbeasca, sa zic asa. sa facem si noi gasca :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 2 august 2013, 15:10

      Vine Hapi din urma, stai linistita :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • duminică, 4 august 2013, 20:57

        O fi de rău sau de bine? :)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  2. vineri, 2 august 2013, 10:20

    Stai ca e o contradictie in termeni de enumerare. Zici ca toti cei din fata lui BogDan sunt deja membri, dar eu sunt in fata si nu sunt in lista :) Am primit vot de blam? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 2 august 2013, 14:11

    Bun vebnit bogdan. De data asta vom vorbi despre tine, cu tine. Nu despre tine, fara tine, ca data trecuta :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 2 august 2013, 15:52

    Stăteam şi făceam un calcul, doar opt comentarii? Cred că e cazul să facem ceva în privința asta :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 2 august 2013, 18:37

    Geeezas :)
    Păi ce să spun…sunt onorat şi, cum spunea cineva mai sus, de data asta vorbim despre mine, cu mine. Sau vorbim, fiind şi eu pe acolo :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 2 august 2013, 18:53

    Luna trecuta am lipsit din peisaj.
    PS: Am alta adresa acum. Domeniu propriu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 2 august 2013, 20:03

    Se aduna repede lunile…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 2 august 2013, 20:17

    7 + 5 = 12 + Chinezu … care nu e superstitios :)
    Sa vedem ce o sa fie la o intalnire in 13 :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 4 august 2013, 21:14

    Comentariile mele sunt la subiectele care ma intereseaza.
    Motivul? Am fost „votata” si nu ai ales in mod direct, dar am primit o sansa de-a fi, chiar daca temporar- in blogrollul tau.
    Ori, asta -imi creste mie „reputatia”. O sa te intrebi de ce am nevoie de ea , ca oricum in campanii nu prea intru si adventoriale scriu poate pt o firma de 4-5 ori pe an :) Asadar?
    E important pentru mine. Ca personaj . Atat.
    Dupa ce m_am mutat pe domeniul nou si PRul meu a picat pe zero de la 3, orice mana de ajutor a fost binevenita. Evident ca niciodata nu as fi cerut unui blogger si mai ales unuia „din top” sa ma bage in blogroll.

    Ah-sa nu mint. Am intrebat o singura persoana, un blogher cunoscut care are un blogroll foarte lung pe ce criterii ii alege . Mi-as fi dorit sa „ma preia”. Mi-a raspuns sa-i dau link si atat ca e ok , dar nu m-a pus in cui niciodata :)

    Timpul si comentariile mele pe aici imi par naturale si ma bucur de ele pentru ca repet, ai fost singurul care oarecum m-a „saltat” cat timp sunt inca pe zero.Deci multumirile pleaca de la mine .

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
  10. marți, 6 august 2013, 21:49

    Ma mentin pe o pozitie onorabila, am sanse la un loc de cupa europeana, zic eu! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde