08.12.2016

Am constituit jumătate din Comitetul Comentatorilor pe Chinezu.eu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Vedeţi colea mai sus care e faza cu acest Comitet de mare angajament :D Eu doar vă spun că al şaselea membru este Ionuţ. Cel care s-a clasat pe locul 5 în topul comentatorilor de pe luna iunie, dar cum toţi ceilalţi din faţa lui sunt deja membri cu drepturi depline în acest Comitet, îi revine lui plăcuta sarcină de a alea alea :D

Avem şase membri, deci, adică PetreRăzvanGabiJavraGeorgiana. Încă şase şi după aia discutăm unde o să ne întâlnim în prima şedinţă de lucru… :D

 

top comentatori iunie

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vreau exemple în care v-aţi simţit discriminaţi la un interviu de angajare

A fi singur nu înseamnă că ceilalţi nu sunt alături de tine, ci că există călătorii pe care trebuie să le faci doar tu

18 comentarii

  1. luni, 1 iulie 2013, 10:24

    he he, bravo Ionut!
    pana acum sunt singura fata.
    in urmatoarele sase luni sper sa castige si fete :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 1 iulie 2013, 10:37

      Da, chiar… Cred ca ar trebui facuta o mini-campanie ca sa fie mai multe fete. Pai cum asa, tovaraselor?!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • luni, 1 iulie 2013, 11:02

        si eu zic sa facem. nu mai zic sa fim la egalitate cu baietii, dar nici sa ma lase singura :)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  2. luni, 1 iulie 2013, 10:25

    Se pare ca in iunie am fost mai „vorbaret” pentru ca am avansat in top fata de luna mai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 1 iulie 2013, 11:47

    Care este faza cu acest comitet ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 1 iulie 2013, 11:53

    Despre ce este vorba defapt?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 1 iulie 2013, 11:55

    Gigi, Dan, pe bune acuma! Scrie mare, cat China, chiar la inceputul oricarei postari de aici de la mine: „Hai sa faci parte din Comitetul Comentatorilor pe Chinezu.eu. E cu prieteneala, discutii despre 2.0 si, fireste, bere :D!” Daca dati click acolo veti intelege.

    Poate ca sunt eu mai ciudat, dar eu as fi cautat inainte de a intreba. Mai ales ca era evident ce si cum, zic. In fine, call me chinezu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 2 iulie 2013, 06:07

      No bine , no ! Am citit şi am înţeles despre ce vorbim aici . Îmi pare rău , dar uneori nu vezi pădurea din cauza copacilor ! Dacă nu ar mai fi pe aici şi unii ca mine , rişti să apară monotonia ! Să ne auzim cu bine !

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. luni, 1 iulie 2013, 12:22

    Sa ii aplaudam, zic!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 2 iulie 2013, 16:04

      Mulţumesc ! Sunt onorat !

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. luni, 1 iulie 2013, 13:43

    Hehehe, faci colectie de persoane de comitet :) Spor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 1 iulie 2013, 15:30

    Ia uite, deja suntem multi :)
    Felicitari Ionut, bun venit in club.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 1 iulie 2013, 17:12

    Adresa mea nu e buna. Am alta acum. http://parazitul.eu
    S-a dus o juma’ de an

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 1 iulie 2013, 17:30

    Cu putin efort, eu cred ca intru lejer pe podium :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. marți, 2 iulie 2013, 14:21

    Eu vreau suc :D Sa mai comentez? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 2 iulie 2013, 19:15

    eu oricum voi fi invitat din oficiu am impresia. ramane cum am stabilit, da?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde