11.12.2016

Bloggerii, o categorie atât de specială…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Când am decis să îi facem această surpriză maestrului Alifantis, nu credeam că o să îl atingem la coracon atât de tare. Dar, spre imensa noastră bucurie şi teribila emoţie, uite că s-a întâmplat :)

Dragilor, cei care aţi participat la campanie şi care ne-aţi susţinut, să ştiţi că vouă vi se adresează cuvintele calde ale maestrului. Să fiţi iubiţi şi să nu vă pierdeţi năravul :)

alifantis

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ne mândrim pentru că avem cu ce, măh, avem cu ce!

Răspundem căutătorilor: caut să scrie ştiri pe un site de ştiri

8 comentarii

  1. joi, 23 mai 2013, 14:47

    touché.
    nici voi sa nu va pierdeti obiceiurile. adica initiativele :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 23 mai 2013, 14:49

    Oricum vei rămâne prieten cu noi, Nicule, să ne trăieşti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 23 mai 2013, 15:08

    Mare om, mare caracter :)

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 23 mai 2013, 20:48

    Nici nu m-as fi asteptat la o altfel de reactie din partea unui OM atat de sensibil. Spor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 23 mai 2013, 23:17

    Eu una recunoswc deschis, nu ma asteptam la o asemena reactie, asa ca am fost cu atat mai impresionata citind=o. M-am dus pe FB sa ii spun cateva cuvinte de multumire. Asa cum spunea cieva mai sus, nu va opriti din initiative, a fost cel mai usor de scris articol de cand ma joc pe Blogal. Practic nici nu am avut nevoie de inspiratie, au venit cuvinetle singurele.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 25 mai 2013, 14:55

    Foarte frumoase cuvinte.
    Mare, mare om.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 26 mai 2013, 02:11

    […] Chinezu ne prezintă scrisoarea deschisă a lui Nicu Alifantis adresată bloggerilor, prin care maestrul îşi mărturiseşte plăcuta surpriză pe care a avut-o când a văzut câţi oameni din blogosferă îl apreciază. Ne mulţumeşte şi ne declară dragostea sa. Frumos din partea lui. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 26 mai 2013, 11:08

    Mie mi-a facut o imensa placere sa scriu acel articol. Frumoasa scrisoare! M-a emotionat.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde