03.12.2016

Breaking News: Sunt pe locul 2 în topul antreprenorilor si managerilor din IT&C si mediul digital

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ce aş putea să spun altceva decât că, fireşte, sunt foarte, foarte bun? :))

top-antreprenori-si-manageri-viewership-aprilie-2013-bun

Vă daţi seama că îmi place acest pilot al refresh.ro, realizat în colaborare cu Zelist :D

Şi nu stau rău nici în topul celor mai vizibili bloggeri, jurnalisti si influenceri din online-ul romanesc.

top-bloggeri-jurnalisti-influencers-viewership-aprilie-2013

 

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Problema nu este publicitatea, ci publicitatea făcută prost

V-ar interesa să ştiţi ce cadouri primeşte un blogger?

17 comentarii

  1. joi, 16 mai 2013, 13:37

    Cel mai tare :)
    La mai mare!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. Dan
    joi, 16 mai 2013, 13:39

    Costin s-a pus cam sus.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 16 mai 2013, 14:20

      Mah, adevarul este ca era initial pe locul 2, unde sunt eu acuma, dar l-am combinat sa ma lase pe mine acolo. De asta, de-ale noastre, ca baetii, iti dai seama.

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  3. joi, 16 mai 2013, 14:02

    Felicitari! Tine-o tot asa !

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 16 mai 2013, 14:10

    Dan: Costin nu „s-a pus”.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 16 mai 2013, 14:12

    Uau, bravo! 145 de aparitii, de departe cel mai prezent :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 16 mai 2013, 14:28

    Felicitari, stimabile! Desi era de asteptat :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 16 mai 2013, 14:34

    felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 16 mai 2013, 14:41

    Tre’ sa dai o bere. Pai ori sarbatorim ori nu :D Felicitari si la mai mare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 16 mai 2013, 14:47

    Bravo ţie!
    M-am uitat în ambele clasamente. Dintre cei care s-au situat înaintea ta, n-am auzit decât de Cristina Bazavan, iertată fie-mi neştiinţa.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 16 mai 2013, 15:00

    […] că titlu spune tot. Da, este adevărat, Cristian China-Birta (aka chinezu) este pe locul 2 în topul antreprenorilor și managerilor din IT&C și mediul digital! Așa […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 16 mai 2013, 15:32

    Muncă, muncă și iar muncă. Cam asta înseamnă clasamentul acesta, așa-i? :) Baftă în continuare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 16 mai 2013, 19:01

    felicitari ! Te ajutam sa fii pe primul loc ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. Mariana Tilica
    joi, 16 mai 2013, 21:50

    Ma iertati ca va deranjez,vin cu rugamintea la d-voastra sa publicati un articol umanitar despre copilul meu.Singura mea speranta sunteti d-voastra.Toate detaliile despre copilul meu le gasiti pe blogul umanitar:
    http://dorintilica.blogspot.ro/ .
    Va multumesc anticipat!
    Va rog frumos sa-mi dati un raspuns daca puteti publica articolul de care v-am rugat la adresa de e-mail tilicamariana@yahoo.com

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 16 mai 2013, 21:54

    Felicitari maestro! Distractie maxima in continuare :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 17 mai 2013, 08:29

    Pai sa curga sampania! La halba! Valuri-valuri! Felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde