10.12.2016

Top comentatori chinezu.eu pe martie 2013

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Sunt atât de prins încât nu am apucat să fac mini-analiza aia pe comentarii, cu care v-am obişnuit. Aşa că voi anunţa  doar topul. Asta este, mergem înainte, nu că aţi fi aşteptat cu sufletul la gură analiza cu :)) Voi pe câştigător l-aţi vrut, stimabillor! Adicătelea pe Gabi. Pe care îl felicit şi cu care o să povestesc pe mail până mă gândesc ce premiu să îi dau. Iar topul arată cam aşa.

top comentatori blog martie 2013Acestea fiind spuse, aştept să văd cine o să fie comentatorul şef pe aprilie :D

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Şi – nu ştiu de ce simt asta – ne-am despărţit prieteni

Din nou despre spam. Astăzi: totuldesprenunta.com

15 comentarii

  1. vineri, 19 aprilie 2013, 08:32

    Multumesc familiei,prietenilor pentru acest premiu :D (glumesc). Am mai spus-o si mai repet. Nu comentez pe blog pentru a fi primul in top ci pentru ca la unele articole am ceva de zis.

    Thumb up 1 Thumb down 1

    Răspunde
  2. vineri, 19 aprilie 2013, 08:59

    Oau, am intrat in Top 10. Oricum, pana nu-l depasesc pe Natural, n-am facut nimic! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 19 aprilie 2013, 12:36

    Era interesant de vazut si analiza!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 19 aprilie 2013, 12:40

    Vai, ce tacut am fost luna asta. Ma mai uit odata poate poate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 19 aprilie 2013, 14:08

    Comentez numai dacă am ceva de spus. Deci articolele tale au fost acroşante. Ceea ce înseamnă că, de fapt, noi ar trebui să te premiem!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 19 aprilie 2013, 14:13

    Maaama dar ce bine mă ţin.
    Un nesperat loc doi mă onorează maxim.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 19 aprilie 2013, 17:03

    Ma simt chiar onorat ca am ajuns in topul acesta :)si mai ales ca am in jur numai bloggeri de calitate :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 19 aprilie 2013, 19:40

    Yoy, am ratat topul asta :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 21 aprilie 2013, 10:38

    Sunt in criza financiara asa ca:
    Vand loc in top :)
    Pentru detalii pot fi contactat … sau nu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 21 aprilie 2013, 10:59

    Sall, când mi-am propus să ajung în acest top, nu am reușit :D ,acuma am ajuns fără să-mi propun, ms. Multă sănătate

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. duminică, 21 aprilie 2013, 11:31

    13 comentarii şi mai sunt şi ministru. E clar, devin ca parlamentarii români, 4 ani tac din gură pe salariu bun :)) Ce face lenea din om!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 22 aprilie 2013, 00:01

    Mai in gluma mai inserios, se pare ca ‘astia’ care citesc si comenteaza cu mai multe linkuri nu pot fi inclusi in top. Nu-i nimic, eu oricum revin cu placare sa te citesc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. marți, 7 mai 2013, 11:01

    […] comentatorilor pe chinezu.eu pe aprilie 2013. Cu menţiunea că, datorită faptului că Gaby a fost câştigătorul lunii martie, pe aprilie câştigător este javra.eu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde