08.12.2016

Am făcut un teasing video cu Vodafone. Ia loviţi-mă cu păreri :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ţineţi minte trei cuvinte: Vodafone, roşu, 12 aprilie. O să vedeţi ce o să se întâmple :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dacă tot particip la Timişoara Brands Tour, care vreţi să mă aveţi corespondent special?

Unul din acele momente…

19 comentarii

  1. miercuri, 10 aprilie 2013, 08:44

    Dap, m-ai facut curioasa si prin urmare vineri 12 aprilie voi vizita un magazin Vodafone imbracata in rosu….FOARTE ROSU! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 10 aprilie 2013, 08:56

    Oricare din tara?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 10 aprilie 2013, 09:08

    Interesant sunt foarte curios , am sa merg si eu vineri imbracat in rosu sa vedem ce iese :D.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 10 aprilie 2013, 09:31

    Sefu voi bloggeri mari la care Vodafone mergeti de canta byron? Sa vin si eu acolo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 10 aprilie 2013, 09:44

      Colega, byron a asigurat doar fondul sonor al filmarii mele, nu canta altfel nicaieri :)

      Thumb up 0 Thumb down 1

      Răspunde
  5. miercuri, 10 aprilie 2013, 10:12

    Eu am super-abonament la o firma concurenta , da’ mi-a placut teaserul si o sa ma duc , problema e ca n-am nimic rosu de imbracat , asa ca ma bagi la cheltuiala …:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 10 aprilie 2013, 10:41

    Ia uite ca mi-am facut program pentru vineri. (e valabil si la BC, nu?)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 10 aprilie 2013, 10:43

    Pareri: idee veche, validata, aplicata in asa fel incat sa aduca cel putin un zambet. Nu trebuie sa reinventezi roata, trebuie doar sa o mai invarti din cand in cand. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 10 aprilie 2013, 13:54

    zoso a facut un filmulet mai fain :P

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 10 aprilie 2013, 18:43

    am gresit, groparu are filmulet si mai fain :D

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
  10. joi, 11 aprilie 2013, 08:14

    Interesant…of! sper sa mearga..:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 11 aprilie 2013, 09:25

    bine de ştiut. deci mâine roşu – vodafone.
    mulţam! (tot aveam ceva treabă cu ei)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 11 aprilie 2013, 14:32

    e vorba de Vodafone shop sau si la parteneri?
    nu de alta dar vineri, adica maine, chiar voi fi intr-o zona cu voda…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 11 aprilie 2013, 18:52

    Ia sa merg eu maine gatit intr-un magazin vodafone :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 12 aprilie 2013, 14:43

    REDem, glumim, da’ sunt curioasă despre ce e vorba.
    Că tot pregăteam azi un articol despre culori şi business: roşul e un fel de „attention getter”, ca să nu zic un cuvânt mai „urât”.
    Deci pot să zic aşa:

    Plusuri. E bine cu tricoul roşu. Captează atenţia.
    Minusuri. Poate mergea un focus mai bun al camerei, nişte foi mai mari cu fundal gri, de exemplu şi cu mesajul efectiv scris cu roşu.

    Roşia stricată nu „face” sens pentru că teasing-ul e fain. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 12 aprilie 2013, 20:37

    N-am indraznit sa ma prezint in rosu intr-un Vodafone, nu ma prinde culoarea :)) Probabil ca daca se va organiza ceva in verde :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde