09.12.2016

Bloggerii din România susţin Echipa Naţională. Cu steag!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Stimabililor, ce vedeţi mai jos este steagul cu care eu, Cristian Florea şi Camelia, câştigătoarea campaniei Blogal Initiative, vom fi prezenţi în tribună la meciul Olanda – România.

Mai multe nu vă spun, o să vă facem cu mâna din tribună :D Plus cuvenitele mulţumiri care merg către City Insurance, sponsorul oficial al Naţionalei României, cu care vom mai face isprăvi de astea, aşa că staţi pe fază!

Vă mai dau şi comunicatul oficial prin care se anunţă isprava: Blogosfera sustine Nationala in meciul cu Olanda :)

Bloggerii sustin Nationala in meciul cu Olanda

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Studiu de caz: cum îţi afectează blogul absenţa de pe twitter

Suntem branduri sau nu mai suntem?

20 comentarii

  1. luni, 25 martie 2013, 14:26

    Suntem cu ochii pe voi si pe tabela de scor :) Spor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 25 martie 2013, 14:32

    O sa stau cu ochii pe voi ca pe butelie sa vad de cate ori ridicati steagul blogosferei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 25 martie 2013, 14:57

    Foarte tare :)
    Creste asa usor inima.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 25 martie 2013, 15:08

    cu voi voi fi si eu !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 25 martie 2013, 15:08

    Aţi acoperit-o pe Camelia cu steagul?
    Sau aţi trimis-o în recunoaştere?
    Nu ştiu câţi români vor fi la meci, dar steagul ăsta o să fie vizibil.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 25 martie 2013, 15:18

    ne vedem dimineață la otopeni! :)

    Thumb up 0 Thumb down 1

    Răspunde
  7. luni, 25 martie 2013, 15:36

    Este un meci dificil, ar trebui sa ne multumim si cu o infrangere…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 25 martie 2013, 16:28

      Sper ca a fost o gluma :)
      Nu este cazul sa privim spre meciul cu Ungaria. Pentru ca romanii, asa cum ii stim cu totii, se mobilizeaza mult mai frumos cand stiu din start ca au sanse mici. Cand jucam cu echipe slabe nu suntem motivati.
      Daaar Olanda este echipa mare, ne vom mobiliza!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • luni, 25 martie 2013, 17:25

        Desigur,a fost doar o gluma (citita azi in „Catavencu”)…

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
    • luni, 25 martie 2013, 16:28

      Sper ca a fost o gluma :)
      Nu este cazul sa privim spre meciul cu Ungaria. Pentru ca romanii, asa cum ii stim cu totii, se mobilizeaza mult mai frumos cand stiu din start ca au sanse mici. Cand jucam cu echipe slabe nu suntem motivati.
      Daaar Olanda este echipa mare, ne vom mobiliza!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  8. luni, 25 martie 2013, 16:57

    Uite pentru asta mă mai uit la fotbal: pentru că există oameni care se duc să spere în condiţiile în care ne vor da ăia de nici gardurile nu le mai găsim :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 25 martie 2013, 17:24

    Pai si camelia?E dupa steag?
    Cred la un egal cu Olanda.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • Bacoy
      luni, 25 martie 2013, 20:05

      se cam stia rezultatul dinainte… credeati ca aveti vreo sansa ? ha ha

      Thumb up 1 Thumb down 1

      Răspunde
  10. luni, 25 martie 2013, 21:09

    Cristian, prezenta ta la meci ma cam sperie la… rezultat. Miroase prea tare a ceva 2.0 :-) Bat in lemn, desigur!!!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 25 martie 2013, 22:25

      :)) Foarte tare. Sa speram ca de data asta sa fie 0.2

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  11. luni, 25 martie 2013, 22:13

    Daca veniti cu 3 puncte de la Amsterdam sunteti cei mai tari! Hai Romania!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 26 martie 2013, 12:29

    De cand ne „razboim” cu Olanda, Romania a castigat doar o data. Hai Romania, se poate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. marți, 26 martie 2013, 14:43
  14. marți, 26 martie 2013, 18:32

    […] cuvintelor, plecată fiind înspre amsterdam arena, locul unde, împreună cu cei doi cristi, chinezu și cristi cel mic vom înfrunta marea portocalie, cu steagul nostru, al bloggerilor, dar promit […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. Ciprian
    marți, 26 martie 2013, 22:17

    Ce cauta Bogdan Stancu in echipa nationalei???

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde