11.12.2016

Cam aşa a fost la SMS Iaşi

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Când am văzut poza de mai jos, am simţit că transmite exact feelingul pe care l-am avut în rapida deplasare la SMS Iaşi. Drept pentru care, cu mulţumiri adresate, Ancăi Balaban, v-o arăt şi vouă :)

62475_4419458769404_510521480_n

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

La ce ne foloseşte un ebook despre Instagram?

În direct la Radio România Actualităţi despre blogging şi alte alea

20 comentarii

  1. sâmbătă, 16 martie 2013, 16:22

    […] in Social Media. Printre cei care mi-au atras atentia cel mai mult au fost desigur Manafu si Chinezu cu doua prezentari extrem de interesante, realiste si utile. Alti vorbitori ai evenimentului au […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 16 martie 2013, 17:37

    Asta e poza facuta in pauza? Ca tot vedeam pe twitter ca vreti sa faceti o poza

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • sâmbătă, 16 martie 2013, 19:33

      Nu e in pauza…in pauza toti eram asa…vorbareti. SI nu am apucat sa facem poze, decat la final.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • sâmbătă, 16 martie 2013, 23:03

        Atunci e clar. E de la final :)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. sâmbătă, 16 martie 2013, 17:48

    […] Chinezu, adică Cristian China-Birta, a încheiat prima sesiune. Spre deosebire de anul trecut, când n-a avut nici măcar nevoie de o prezentare ca să ne facă varză și să ne urechească pentru delăsarea noastră, anul acesta a avut și prezentare, și vorbe mai blânde . Asta pentru că, se pare că Iașul a avansat și, într-un top național, blogosfera noastră  a ajuns pe locul al treilea. Asta nu înseamnă că trebuie să sărim în sus de bucurie, ci faptul că trebuie să avem, în continuare, o muncă susținută. Chinezu a vorbit și despre toate reușitele din cadrul proiectului de suflet pe care-l conduce și a anunțat că va lansa la Iași a doua filială Blogal Initiative! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 16 martie 2013, 17:48

    Cam multe gagici, sefu’ :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 16 martie 2013, 17:56

    Aşa puţini participanţi?
    Îmi amintesc că în 2011 numai la party SMS am fost peste 40 de oameni. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 16 martie 2013, 19:13

    E poza de final:) au fost mai multe persoane… doar ca multi au plecat. Poza a fost facut in special cu bloggeri din Iasi.

    Sunt si eu pe acolo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 16 martie 2013, 19:14

    P.S: nu s-a vazut tricoul cu „par cret”, pacat… a fost bestial.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 16 martie 2013, 19:30

    […] Chinezu – cu un tricou roșu, și mult păr creț, un om care mi-a atras privirile imediat. Pe tricou avea scris sloganul “Keep calm… par creț”. A discutat despre blogalinitiative.ro și despre cum poți ajunge un blogger cunoscut dacă te implici.  (Chinezu a pus si el o poza in care apar si eu pe acolo.) […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 16 martie 2013, 19:32

    Nu aveti pentru ce sa imi multumiti!
    Mie imi pare atat de bine ca am avut timp sa facem asta la final si ca in sfarsit am avut ocazia sa si vorbesc cu dvs. :D
    Sper sa mai fie ocazii sa veniti la Iasi. Ar fi tare fain pentru noi, sa mai schimbam idei, poate sa initiem si niste proiecte. Idei sunt. Timp sa fie, nu?
    Apropo, mi-am facut contul pe Blogal Initiative ieri dupa #SMS Iasi si astazi mi-a fost validat. :)

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 16 martie 2013, 22:25

    Mi-a placut speak-ul dumneavoastra. Multumesc ca ati vrut sa faceti fotografia de final. mai am multe de invatat de la oameni deosebiti.Sanatate maxima.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 16 martie 2013, 22:25

    […] priveste materialul prezentat de catre speakeri, mie mi-au atras atentia prezentarile sustinute de Cristian China-Birta, Cristian Sutu, Adrian Nechifor, Crenguta Rosu, Alexandru Negrea si Cristian Manafu, iar […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. duminică, 17 martie 2013, 01:43

    Se poate vedea undeva?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. duminică, 17 martie 2013, 12:22

    Mai dar ce-i cu veselia asta? Oameni seriosi sunteti voi :) Acum inteleg, am vazut un sponsor de veselie blogosferica prin spate :) Spor!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  14. duminică, 17 martie 2013, 16:01

    Pareti toti premianti, cu coronita!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. duminică, 17 martie 2013, 16:38

    Pacat ca nu ati stat mai mult, o petrecere dupa ar fi mers de minune :)

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  16. luni, 18 martie 2013, 15:17

    […] cadrul primei conferinte au mai prezentat Andreea Marc, Cristian Sutu, Dan Dragomir si Chinezu. In partea a doua a evenimentului am aflat informatii valoroase despre social media pentru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde