05.12.2016

Ce se întâmplă când un politician e pastă pe facebook?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Se umple de ridicol, fireşte. După cum puteţi vedea mai jos =)) Adică Luhan, unul din acei vieţuitori ai tagmei politice care îmi repugnă la nivel organic, se laudă singur, pe sestache, cică. Adică „lasă că nu ştie lumea, nu vede, e proastă şi dacă tot nu mă propune altcineva…” =))

luhan

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Scurt ghid sanitar (de-a dreptul) despre cum să scrii despre politică

Autonomie pentru sectorul 3 din Bucureşti!

11 comentarii

  1. miercuri, 6 martie 2013, 17:58

    Si ce ? esti invidios ca el e membru in parlamentul european al parlamentului european din parlamentul european … etc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 7 martie 2013, 08:46

      Of, nimic nu scapa privirii tale vigilente… =)) Cand o sa vreau eu macar sa ma gandesc ca ar trebui sa ma gandesc macar un pic sa ajung 0.00005% din ce face si este Luhan, atunci te rog sa ma impusti cu un cutit bont =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. miercuri, 6 martie 2013, 22:13

    Taticule…noi suntem vinovatii! avem atata putere acum in maini prin acest tools de se numeste INTERNET, noi astia putini si isteti dar nu facem nimik….bravo blogger-ului italian acela de a avut 39% din alegatori, cu un blog a intors Italia cu popoul in sus!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 7 martie 2013, 12:41

    Macar are incredere in el, daca el nu ar avea, cum poate pretinde ca altii sa aiba?!:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 7 martie 2013, 14:30

      Buna asta =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • vineri, 8 martie 2013, 22:42

        Pe langa acest aspect, la o „cercetare” mai amanuntita am aflat ca sloganul acestui personaj este urmatorul: „Petru Luhan vocea ta in Europa”, prin urmare nu ar trebui sa il judecam atat de aspru, el doar este o portavoce a „poporului” deci in aceasta calitate s-a autopropus!:))

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  4. sâmbătă, 9 martie 2013, 17:04

    Asta a sunat foarte urat. Pai cum sa se autopropuna in asemenea hal. Nu inteleg de a scris „Mai”…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 18 martie 2013, 15:54

    Nu e deloc modest omul. De ce ar fi, doar e politician? :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 1 aprilie 2013, 00:22

    Va rog sa ma credeti ca-mi este destul de greu sa ma abtin in a spune ce cred eu despre acest…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 6 aprilie 2013, 01:13

    Omul se sustine singur in primul rand ceea ce e ok:))
    El e primul care trebuie sa creada in el:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. Pt luhan
    duminică, 24 august 2014, 22:17

    L-am cunoscut si eu un individ de-o prostie rar intalnita cum e si pitzipoanca pe care a luat-o de nevasta si pe care o cunosc de asemenea – pute de proasta ce e…rade ca timpa non-stop….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde