08.12.2016

Anunţ important: încă 3 proiecte în portofoliu :)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Unii dintre voi ştiţi (cei mai mulţi, sper :D) cu ce defilez eu în cadrul organizat şi deosebit de minunat al acestei aventuri 2.0 în care am plonjat de-a dreptul spectaculos :D CLICK AICI :)) ca să vedeţi toate proiectele noastre.

Pe lângă proiectele pe care le puteţi vedea dacă CLICK SUS :D, vă raportez că asociatul şi tovarăşul şi prietenul meu Vlad Dulea tocmai ce a anunţat că a mai adăugat trei proiecte la frumoasa salbă 2.0 (este că am ales un cuvânt fain? :D) pe care o purtăm cu elan şi mândrie. Adică bikeevents.ro, bikefriendly.ro, bloguri.biciclete.net.

Eu îmi fac datoria de onoare să vă anunţ această adăugire. Cu menţiunea că Vlad e şeriful pe aceste proiecte. Eu pe acolo ca băieţii, cum ar veni :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Mda, am ratat campania asta…

Hai să învăţăm 2.0 împreună: Cum credeţi că a reacţionat social media something în acest caz?

9 comentarii

  1. sâmbătă, 2 martie 2013, 12:36

    Pedalare usoara, prin blogosfera, noilor proiecte!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 2 martie 2013, 12:54

    Mult succes

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 2 martie 2013, 22:16

    Proiectele online ce se nasc din pasiunea sunt cele mai frumoase. Mai mult, proiectele in care ne implicam spun ceva despre noi. Iacata cum am aflat ca Vlad e pasionat de bliciclism.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 3 martie 2013, 08:54

    Salutare! Sunt un cititor nou al blogului tau, l-am descoperit recent cauntand aiurea pe internet nici nu mai stiu ce. Ideea e ca imi place, e dinamic, te face sa cauti prin pagini.
    Asa ca banuiesc ca si proiectele pe care le lansezi sunt pe masura, deci iti doresc bafta multa!
    O sa ma intorc pe aici sa vad ce noutati mai ai :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 3 martie 2013, 09:38

    mă tot silesc să iau un interviu unui copil care vrea să pedaleze în vara aceasta de la brașov la londra și să-l promovăm, dar nu am reușit să mă văd cu el! da facem cumva să aflați despre acest copil minunat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • duminică, 3 martie 2013, 09:41

      Sa ne spui neaparat, caci ne plac foarte tare astfel de chestiuni! :)

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • duminică, 3 martie 2013, 10:11

        sunt sigură! e un copil orfan, care anul trecut a mers cu bicicleta până pe acropole, iar în acest an vrea să ajungă la big ben. și i-am promis că-l vom ajuta…

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  6. luni, 4 martie 2013, 12:14

    Pe bune, mai lasă şi pentru alţii :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde