08.12.2016

Cine vine cu noi să vadă Spania – România la o bere?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Hai că vă zic repede că avem treabă!

Sâmbătă, 23 februarie, de la 17.00, ne strângem în RSS Pub (Popa Nan 3a) să vedem Spania – România la rugby. Cu nişte beri în faţă, desigur :)

Aşa că cine vrea să vină alături de noi, să fie binevenit! Pentru rezervări daţi un mail la cafenea.rsspub at gmail.com.

Hai România!

romania spania

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum adică nu aveţi ce să scrieţi pe blog? Part 5

Mulţumesc

17 comentarii

  1. marți, 19 februarie 2013, 15:43

    prezent

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 19 februarie 2013, 15:45

      Puneam pariu ca esti primul care confirma :)) Brici, ne vedem acolo!

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
      • marți, 19 februarie 2013, 15:52

        stii ca nu`mi plac nici rugby-ul nici berea, dar vin si eu sa mai ies din casa :)))

        Thumb up 3 Thumb down 0

        Răspunde
  2. marți, 19 februarie 2013, 15:47

    […] edit: Noi ne strângem la RSS Pub de la 17:00. Dacă vreţi să veniţi, vă aşteptăm cu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Andrei Zamfirescu
    marți, 19 februarie 2013, 16:06

    se pot vedea si meciurile de 6N? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 19 februarie 2013, 16:12

      Acum analizam chestiunea. Acolo e Digi prin cablu, dar incercam sa cumparam pe dolcetv.ro sa il putem vedea pe net. Iti raportez mai incolo ce si cum.
      Primul meci se suprapune cu al nostru, dar de la 19.00 e Franta-Anglia.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. marți, 19 februarie 2013, 22:13

    Cu drag aş fi venit, dar sâmbătă e ziua de mutat în noul apartament şi mă îndoiesc că terminăm în timp util să venim şi noi. Dar o să urmărim meciul de acasă, facem live Tweeting :)) .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 20 februarie 2013, 09:50

      Haide, draga, incearca sa ajungi la locul faptei. Caci o sa fie plin de freelanceri acolo :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • miercuri, 20 februarie 2013, 13:05

        Conştiinţa de femeie nu mă lasă să îmi las casa cu „susu’-n jos” pentru bere şi rugby, deşi recunosc că tentaţia e mare.
        Dar uite, vine vine primăvara şi următoarea întâlnire de bere şi fotbal/rugby nu am cum să o ratez. :))

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  5. Alex
    miercuri, 20 februarie 2013, 08:23

    Bai, io vin. Treaca de la mine, de data asta…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 20 februarie 2013, 09:51

      Suntem onorati ca va pogorati din cele ceruri imperiale si ca o sa ne onorati cu prezenta augustei dumneavoastra persoane :))

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  6. miercuri, 20 februarie 2013, 08:37

    Prezent ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 21 februarie 2013, 19:33

    Mai sunt locuri?
    Nu neaparat ca-mi place rugby-ul, dar eu chiar vreau sa beau bere :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 22 februarie 2013, 09:00

      Du-te, mah, ca nu te cred ca vii sa bem o bere :D Vreau sa o vad si pe asta. O dai tu pe prima si pe a doua o dau eu :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde