01.07.2016

Sibiu Blog Meet, miercuri, 13 februarie

Stimabililor din Sibiu,

Vă spun doar, pe scurt, că pe 13 februarie, la ora 16.00, vă aştept la Pardon Cafe (la etaj), la Sibiu Blog Meet. O să povestim mai multe acolo. Lansăm ceva special pentru noi şi, sperăm şi pentru voi. Plus că o să avem un invitat cu adevărat special :)

Eu o să vin de la Bucureşti alături de Vlad Dulea, iar omul nostru de legătură este Tudor Popa, pe care îl ştiţi deja ca pe merele acre, cum ar veni :)) Aşa că vă rog ori să luaţi legătura cu el, ori să îmi daţi mie un mail pe cristi.china at gmail.com sau să spuneţi în comentarii dacă ne veţi onora cun prezenţa.

Vă aşteptăm cu drag :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ce să scriu pe blog? O întrebare care îmi suceşte rău feng shuiul 2.0

Căutăm tovarăşe şi tovarăşi care nu ştiu merge pe bicicletă. Promitem discreţie (muhahahaha :D)

12 comentarii

  1. vineri, 8 februarie 2013, 16:57

    Miercuri… :) Distractie faina!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 8 februarie 2013, 16:59

      Adica ne vedem la distractie faina sau doar ne urezi distractie faina? :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • vineri, 8 februarie 2013, 19:25

        Va urez distractie faina :) Chiar nu stiu daca am cum sa plec din CLuj pentru cateva ore.
        Dar vii in Cluj in martie, asa e?

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  2. vineri, 8 februarie 2013, 17:12

    […] La intâlnire vă veți întâlni cu colegii nostri, Vlad și Cristi ( aka chinezu), dar și cu Tudor Popa, omul nostru de legătură. Cristi, pe blogul lui, a scris mai multe detalii despre această întâlnire ( aici) […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 8 februarie 2013, 17:22

    Prezent!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 8 februarie 2013, 18:09

    ceasss… acolo ne vedem. da` numa ca intarzii un pic ca pana la 16 ii programu la servici.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 8 februarie 2013, 23:36

    Nu o sa vin eu la intalnirea din Sibiu, insa am inteles ca o sa dau nas in nas cu Cristian Florea chiar in Vatra Dornei! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 9 februarie 2013, 13:57

    Vin si eu! 4 si 15 cel tarziu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 12 februarie 2013, 15:14

    O sa vin si eu. Dau o fuga din Cluj si voi fi acolo. Poate intarzii vreo 15-20 de minute.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 12 februarie 2013, 19:41

      Floriiiinnnnn, la cat pleci din Cluj si cu ce? :) SI cand te intorci in Cluj? :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde