09.12.2016

Cea mai bună urare de Sărbători pentru politicieni este…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

… să le dorim exact ce ne doresc şi ei nouă. Nici mai mult, nici mai puţin.

Cu anexa următoare: să ştiţi că ne gândim la voi cu o cantitate de drag echivalentă cu cantitate de drag cu care vă gândiţi voi la noi.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce vă place de Victor Ponta?

Stimate domnule liberal, măh Buglea

14 comentarii

  1. joi, 27 decembrie 2012, 09:59

    Cea mai buna urare este „La munca, bai, nesimtitorilor privind cauza nationala!” :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 28 decembrie 2012, 14:32

    Eu le-am urat să aibă parte de o brigadă Alimănescu. Toţi.
    Ai văzut ce drăguţ sunt şi cum nu-mi doresc mie nimic, dar am grijă de sufletele altora? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 28 decembrie 2012, 15:37

    Eu le doresc sa aiba parte cat mai repede de alegeri anticipate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 22 ianuarie 2013, 12:54

      si daca au parte de anticipate, cine le va lua locul?…pleaca-ai nostri,vin ai nostri

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. duminică, 30 decembrie 2012, 11:16

    Eu le doresc să trăiască bine ca poporul. La Mulți Ani

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 9 ianuarie 2013, 12:24

    le doresc sa considere familia lor tot omul de rand

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Maia Blaj
    vineri, 11 ianuarie 2013, 02:00

    Urarea ta imi aminteste de Legea lui Arhimede ” un corp scufundat într-un fluid este împins de către fluid, de jos în sus, cu o forță egală cu greutatea volumului de fluid dislocat de către corp”. Cred ca multe legi din fizica se aplica si mediului social. Din pacate in beghaviorism se spune ca reactia trebuie sa fie egala cu stimulul. Numai ca romanii reactioneaza greu – m-am uitat in vara dupa referendum. Daca in Europa occidentala se intampla ca la noi, vreo trei milioane de spanioli, greci, francezi, ieseau in strada. Noi am stat ca pampalaii sa ne-o traga Base inca odata….am trait pe viu Miorita!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 12 ianuarie 2013, 01:08

    […] Scriptorium, Diana,  Oana , Vasile , Diana, Ruxi, Oana, Corneliu, Roxana,  Piticu, Zoso, Chinezu, Cristian Manafu, Du-te Gropare, du-te […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 27 ianuarie 2013, 05:21

    Foarte interesant ceea ce tu ai scris!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 27 ianuarie 2013, 23:07

    Sa dispara cei 500 de spartani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 30 ianuarie 2013, 21:00

    […] Chinezu Vienela Contele Zoso Cabral Cosmin This entry was posted in Romania si romanii and tagged banci in romania, bancile din romania, coruptie europeana, coruptie olanda, coruptie romania, credite banci romania, erik de vrijer, fmi romania, legi banci fmi. Bookmark the permalink. ← Blogul si Blogal Initiative […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 18 februarie 2013, 10:22

    Sa traiasca bine, la fel ca cei din Moldova, care au stat ingropati in zapada, fara mancare si caldura !
    As putea sa le urez de mai bine, dar ma abtin (cu greu) !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde