29.09.2016

Vă reţin atenţia cu trei chestiuni. Despre mine, desigur :D

Mă rog, nu sunt în totalitate despre mine, dar joc, aşa cum se cuvine, o parte importantă:D Şi pentru că una din regulile de bază în viaţă este că dacă nu te lauzi tu nu o să te laude alţii, uite că mă laud cu după cum urmează:

– interviul de pe Portal HR, în care dau nişte dovezi de deşteptăciune 2.0 imperiale :D

un splendid interviu despre, desigur, fireşte şi indubitabil, yours truly şi cosmeticele :))

– cu o mică declaraţie (mică, mică, dar voinică :D) în interesantul material realizat de Georgiana cu tema vorbitului în public.

Enjoy şi vă aştept cu laudele, desigur :))

Bonus: poza de mai jos, via Andrei :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Astea sunt, cred, cele mai proaste poze făcute din avion

Recomandările zilei din blogosferă – 05.11.2012

8 comentarii

  1. dan
    duminică, 4 noiembrie 2012, 12:28

    Tocmai mi s-a confirmat ceea ce a spus Dragos Cirneci, cum ca oamenii capabili sa gandeasca in perspectiva nu (prea) iau decizii impulsive.
    Frumos exemplu!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 4 noiembrie 2012, 12:34

    Interviu splendid, nu are link. :D și vreau să-l văd! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. duminică, 4 noiembrie 2012, 14:40

    Interviuri cu un maestru 2.0

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 4 noiembrie 2012, 16:08

    1 – Chiar interesant
    2 – ??? uite-l, nu-i ???
    3 – bun articolul despre vorbitul in public

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 4 noiembrie 2012, 19:05

    Rezolva punctul 2, ai gresit linkul!
    Felicitari, felicitari, ca tot iti doreai niste laude.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 4 noiembrie 2012, 22:18

    fără prea multe cuvinte, felicitări.
    Sper că pentru Blogal Initiative ai planuri bine bătute în cuie pentru următorii 5 ani. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 4 noiembrie 2012, 22:33

    Avem pe cine sa copiem. Mai trebuie doar sa punem in aplicare.
    Treaba cu 3 ani am pus-o in aplicare deja anul trecut. Sa vedem unde ajung, dar cum mi-ai aparut in cale, ceea ce mi-am propus o sa ating mult mai repede.
    Esti un exemplu pt mine.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 5 noiembrie 2012, 08:48

    Aoleoooo, se vede ca a fost duminica :))
    Gata, am reparat linkul, va rog sa vedeti ce si cum pentru ca nu prea des vorbesc despre cosmetice. Spre deloc :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde