29.07.2016

Luni şi marţi beau bere cu bloggerii din Satu Mare şi din Baia Mare

Later edit: Stimbililor din Baia Mare, ar fi excelent dacă aţi veni îmbrăcaţi cu ceva în galben la întâlnire. Uite de asta :)

Adică, altfel spus, revin în elementul meu :D Căci de foioioioi ce îmi place să stau la poveşti cu tovarăşii 2.0 în timp ce depănăm nişte beri… Aşă că, dacă tot am drum în Baia Mare unde sunt naş la un botez, am zis să profit de ocazie şi să dau mâna cu nişte oameni de mare angajament. După cum urmează.

Luni, 1 octombrie, de la 18.00, ne vedem în Satu Mare, la Moara cu noroc. Vă aştept cu mare drag la o poveste cu rugămintea să îmi ziceţi cine sunteţi cei care veniţi ca să ştim cum ne organizăm.

Marţi, 2 octombrie, de la 18.00, ne vedem în Baia Mare la Corner Pub (ăla de lângă Buclă). La fel, ziceţi şi voi cine vine ca să lucrăm organizat, că doar joc acasă :D

Cam asta este, tovarăşi. Abia aştept să ne vedem :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai să îi luăm un pic la întrebări pe cei plătiţi din banii noştri

Câţi dintre voi aţi auzit de Pro Istoria Fest?

11 comentarii

  1. vineri, 28 septembrie 2012, 11:07

    vin dacă aduci şi baxul din poză. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 28 septembrie 2012, 11:18

      L-am baut deja, bre :))Dar lasa ca doar nu s-o terminat berea din Baia Mare :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. vineri, 28 septembrie 2012, 15:55

    Sau cei bolnavi beau ceai :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 28 septembrie 2012, 20:22

    […] exageram in bucurie, a spus Cristian China-Birta, dar asa putem exprima ceea ce simtim. Am retinut doua alte idei care se potrivesc felului meu de a […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Corson
    vineri, 28 septembrie 2012, 21:47

    Turcu plateste?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 28 septembrie 2012, 21:49

    Sa stii ca vreau sa vad cat de mult pot sa-ti schimb gusturile. In majoritatea articolelor, … bere, bere, si iar bere. No daca nu reusesc sa te fac sa mai pomenesti odata din 10 articole si alt cuvant inseamna ca nu sunt pregatit bine in acest domeniu.
    Te astept la Satu Mare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 29 septembrie 2012, 09:57

    Ahhh!!! Baia Mare te așteaptă cu drag. Și io, tot așa. Cum altfel? Că doar tu ești Chinezu care mi-a fost mare sprijin la primul meu eveniment… SkirtBike. :)
    (ținuta obligatorie?)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 1 octombrie 2012, 09:47

    ce misto e baiatul ala cu tricou in dungi din spatele tau

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 20 octombrie 2012, 07:02

    da la mine la sibiu nu treci? as organiza cu placere o astfel de intalnire, :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 22 octombrie 2012, 07:11

      Cand ajuns in Sibiu, ma las tovaraseste pe mana lui Tudor cemerita.ro. Dar sa stii ca il trag de maneca data viitoare, caci consider invitatia valabila :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde