09.12.2016

Ce credeţi voi că este chestia asta?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Felicitări celor care au spus că este un suport pentru tabletă. Căci asta este, după cum puteţi vedea în imginea de mai jos, un device dezvoltat de Canyon. No bun, acuma, după ce aţi văzut ce este, să îmi spuneţi cum vi se pare :)

O să vă spun ce este mâine sau poimâine, depinde cum o să mă distreze sau revolte răspunsurile voastre :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cu tristeţe, despre SMS Timişoara. Cu bucurie, despre blogging

Cum să obţii un job în social media cu un CV 2.0. Sau se poate fără?

20 comentarii

  1. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:20

    Suport de pahare :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:28

    Este un vuvex mecanic. Model mai vechi din ce-mi dau seama.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:34

    Este un dispozitiv intergalatic, superluminic, trifazic, macrociclic de reorganizare moleculara in caz de incendiu pe baterii de Li-ion care fac din tantar armasar =)).
    Am vazut pe net :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:34

    care face*

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:38

    Suport de pahar care se lipește pe geamul din stânga șoferului. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 12 septembrie 2012, 21:12

      mă, nu ştiu ce-i.. adică ştiu ce era, dar acum ştiu sigur ce-i.. trăiască domnul Pater =)) ala mi-i noul suport de pahare de bere de la birou.. am zis!!! :)))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:54

    O nava extraterestra prabusita-n biroul tau :D Nu sunt si niste creaturi mici si verzi prin ea?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:55

    Ventilator cu inductie de aer parcă îi zice. :) Oricum, un ventilator fără elice :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 12 septembrie 2012, 13:56

    Un stutz pentru mere ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 12 septembrie 2012, 14:29

    Damn…. they got you to?
    nici macar nu ai specificat daca e Made in China :))

    Offtopic – Este un fel de mai multe feluri folosit la o chestie pentru diverse, fabricat undeva peste tot si costa cam circa si ceva.
    Mai simplu este un device special pentru aplicat un extraordinar bitch slap.
    Mod de folosire : Activez transmodulatorul interspatial, te uiti urat la persoana care te enerveaza pe mess/facebook/blog/etc. , bagi mana prin portalul circular si….strigi bitch slap … iar victima este doborata instant..

    Ontopic : Este un suport pentru tableta.
    Stiu asta ca am vazut unul identic cand ma uitam la tablete, de curiozitate nu de alta :)) Momentan nu imi permit investitia asa ca sunt sanse mai mari sa castig una.

    PS: Daca mai vrei explicatii trasnite activeaza transmodulatorul interspatial :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 12 septembrie 2012, 14:31

    Sunteti niste intelectuali feroce, sa-mi bag deviceul in ea de ghicitoare… =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 12 septembrie 2012, 14:59

      Daca mai pui ghicitori de genul o sa ajungem sa facem o categorie cu „Blogerii spun lucruri traznite” :))
      Hai pune suportul inapoi la tableta si nu te mai juca cu el :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  11. miercuri, 12 septembrie 2012, 14:38

    Este suport pentru tableta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 12 septembrie 2012, 15:56

    Slabut gadget … acum a aparut varianta nou-nouta cu ventuza asincrona cu efect antipozitronic care se poate fixa pe suprafete pieloase generos curbate convex si astfel poti tine tableta direct pe burta de bere din dotare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 12 septembrie 2012, 21:10

    ceva jucarie erotica?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. Marius C.
    miercuri, 12 septembrie 2012, 22:53

    Candva, in timpul facultatii, fratele meu lucra la un service de calculatoare.
    Intr-o zi vine un domn cu o unitate centrala: „S-a stricat suportul de cafea”.
    Fratele meu ramane perplex, nu intelegea inca care ar putea fi problema.
    Domnul in cauza folosea cd-rom-ul pe post de suport pentru ceasca de cafea…
    Venise la service pentru ca nu mai „iese suportul pentru cafea”. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 12 septembrie 2012, 23:16

      =)) am auzit si am vazut multe ca sunt si eu student in domeniu si vad mereu tot felul de ciudatenii… dar pe asta cu cd-rom pe post de suport de cafea nu am mai auzit-o :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  15. joi, 13 septembrie 2012, 09:29

    Suport pentru tablete. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. Manzur
    joi, 13 septembrie 2012, 09:43

    suport tableta….. cred :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 13 septembrie 2012, 10:02

    eu zic ca-i ceva suport de ce vrei tu sa fie.
    il lipesti pe faianta din baie, si atarni de el prosopul, sau iti pui tableta sa scrii repede pe feisbuc ca faci baita, sa fie toata lumea la curent.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde