07.12.2016

Blogger român nominalizat printre cele mai bune bloguri de travelling din lume

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Este vorba despre Cezar Dumitru. Iar nominalizările sunt făcute de către Washington Flyer. Atât am avut de spus. Ba nu, vă mai spun că am aflat asta de la Vlad Dulea, cel care este responsabil pentru noua variantă a blogurilor lui Cezar.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Va rog să mă ajutaţi să desemnez echipa câştigătoare

Cunosc câţiva bloggeri orădeni care le au cu berea…

14 comentarii

  1. joi, 16 august 2012, 11:56

    Chinezule, marca premiile pentru campania Ecorom :). Trece vara si nu pot sa ma joc cu mingea de plaja toamna sau iarna :)). Verifica, ai email de la jumatatea mea:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 16 august 2012, 15:46

      As fi apreciat foarte mult daca nu ai fi amestecat borcanele. Nu are nici o legatura campania Ecorom cu ce am scris eu aici. In mod normal ar fi trebuit sa sterg comentariul. Dar sper ca m-am facut inteles si nu o sa mai fie o data viitoare. Orice alte chestiuni se discuta pe mail.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. joi, 16 august 2012, 12:21

    Eu m-am jucat si cu mingea si cu frisbee..
    Cat despre nominalizare, chiar merita..E superb..Si l-am folosti de multe ori..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 16 august 2012, 15:15

      Esti unul dintre fericiti. Sotia mea face ping-pong cu mailuri de vreo doua luni.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
    • vineri, 17 august 2012, 11:12

      Multumesc frumos :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. joi, 16 august 2012, 12:25

    foarte bun!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 17 august 2012, 08:52

    Chinezule, sa nu uiti sa ne zici ce s-a intamplat cu nominalizarea. S-a materializat in ceva au ba ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 17 august 2012, 11:11

      Materializat in ce ? In bani sau obiecte ? Nu ! Odata pe an, Washington Flyer publica o lista cu cele mai bune bloguri de travel dupa parerea lor… e doar bucuria ca sunt acolo pe lista, unul din putinele bloguri de limba engleza scrise de un non-native (mai e Anil care e turc si evident bloguri colective scrise de multi oameni care pot sa nu fie nativi vorbitori de engleza)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. vineri, 17 august 2012, 10:07

    Hehe, felicitari Imperatorului si mult succes pe mai departe!
    Intrand pe link am observat ca pe lista se mai gaseste si My Destination, reteaua globala din care facem parte si noi la My Destination Romania! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 17 august 2012, 11:11

      Multumesc frumos. Felicitari si voua :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. vineri, 17 august 2012, 14:53