03.12.2016

Ştirea FARMECătoare a zilei: Andrei a intrat în Cartea Recordurilor

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Fantastic ce mă bucur pentru Andrei, un om cu o poveste impresionantă şi cu realizări extraordinare. Tocmai ce am primit certificatul că a a intrat în Cartea Recordurilor. Pot să spun că sunt mândru că îl cunosc? Da, pot!

Păcat că aceasta nu este considerată o ştire la noi. Căci, fireşte, suntem ocupaţi cu altele. Dar,totuşi, poate ne putem opri juma de minut din astea „altele” şi să îi zicem lui Andrei un „BRAVO” din tot coraconul pe care îl deţinem proprietate personală :)

Notă: Ştirea este FARMECătoare pentru că aşa şi este :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai că în seara asta de la 19.00 v-am făcut program :D

Ne ajutaţi să facem o figură frumoasă la Park(ing) Day?

9 comentarii

  1. miercuri, 1 august 2012, 13:52

    BRAVO Andrei !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 1 august 2012, 13:56

    Felicitări, Andrei! Şi mulţumim, Chinezule, pentru ştire.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 1 august 2012, 14:02

    Super! Felicitari lui Andrei si tie ca ne dai vesti farmecatoare:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 1 august 2012, 19:23

    Felicitari!!!!!!! Bravo lui

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 1 august 2012, 21:14

    Bravo Andrei :) stirile bune se afla pe bloguri nu pe site-urile gen protv, a1, etc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 1 august 2012, 22:04

    Văd că s-a pregătit să fugă pe alte continente. Să fugă şi apoi să ne facă chemare tuturor… pentru reîntregirea neamului.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 2 august 2012, 04:25

    Felicitari Andrei si ..fii mandru de tine!:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 2 august 2012, 07:45

    Va multumesc, stimabililor, pentru ca v-ati rupt un pic de timp si l-ati felicitat pe Andrei. Sa stiti ca asta inseamna foarte mult pentru mine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Cristi
    joi, 2 august 2012, 13:31

    Asa da romani! Bravo Andrei si la cat mai multe recorduri! Pacat ca nu sunt multi romani ca el, caci altfel cam toate recordurile ar fl al noastre.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde