04.12.2016

Unde vă petreceți anul acesta concediul?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragilor, astăzi toată ziua o să fiu pe mașină în drum spre Grecia, unde familionul chinezo-birtez prestează un mic concediu :) Așa că atât vă zic: să fiți cuminți până ajung io la hotel și să îmi ziceți colea jos în comentarii pe unde vă petreceți voi anul ăsta concediul. Sau, după caz, dacă ați bifat deja zilele de odihnă regulamentară, cum a fost :)

Să ne auzim cu bine :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Care este orașul vostru preferat din România?

Cum ar trebui să fie blogul unei agenții imobiliare?

23 comentarii

  1. luni, 2 iulie 2012, 07:10

    dupa 1 august – Croatia

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 2 iulie 2012, 07:48

    acasa :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Catalin Dobre
    luni, 2 iulie 2012, 08:12

    am fost in Amsterdam cateva zile, la inceputul lunii iunie. Il recomand cu caldura pentru atmosfera si atractii turistice.

    De asemenea, pentru caldura localnicilor. :)

    De asemenea, in tot orasul miroase a iarba :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 2 iulie 2012, 08:36

    Un tur prin Europa și câteva zile pe o plajă din Franța sau Spania!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 2 iulie 2012, 09:42

    Si eu tot in Grecia (trebuie ajutati la greu) dar in august.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 2 iulie 2012, 10:13

    Dar unde nu mi-l petrec… Trec si prin Sibiu, apoi Cipru(Nicosia), dupa care o saptamana la Stockholm si o zi la Budapesta, apoi deabia vine vacanta cea mare: vreo 8 tari din Balcani timp de 2 saptamani si jumatate (nu, nu ma inspir din Balcaniada lui Panaitescu, e o dorinta mai veche de-a mea).

    Evident, in Grecia nu am reusit sa ajung pana acum, dar la anul este pe lista :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 2 iulie 2012, 10:14

    anul acesta, din cauza crizei si a incertitudinii zilei de maine, acasa… :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 2 iulie 2012, 10:30

    prin Turcia, dar in august, din pacate ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 2 iulie 2012, 10:48

    Psoibil litoral romanesc, daca nu atunci ceva bai de pe la veciniii din vest..Om videa..:) Poate ambele :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 2 iulie 2012, 11:04

    anul ăsta mergem în Thailanda pe la sfârșitul lunii august :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 2 iulie 2012, 11:40

    Tot in Grecia, in Thasos :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 2 iulie 2012, 12:55

    plănuiesem ceva cu Bușteni, dar n-a mers, până la urmă cred că tot la Cabana Plăpumica rămânem cazați :)) (adică acasă)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. luni, 2 iulie 2012, 13:25

    sper sa ajung la bulgari :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. Codruta Filip
    luni, 2 iulie 2012, 14:31

    Api, dupa ce ne nanasesti, merem in Spania:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. luni, 2 iulie 2012, 14:53

    Mneah, şi eu care sunt pe la munci în jegul ăsta de Bucureşti :))
    Apoi, să vină august şi o tai la Sibiu. La Sibiu fac bază şi mă plimb pe ici, pe colo :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. Oana
    luni, 2 iulie 2012, 16:53

    in Finlanda, Katinkulta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 2 iulie 2012, 17:24

    Anul acesta Croatia este pe lista. Am auzit numai cuvinte bune si pareri de bine de la persoanele care au vizitat Croatia, deci nici nu ma gandesc sa imi fac griji :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. marți, 3 iulie 2012, 00:02

    Care concediu? Nici nu mai tin minte cand am semnat ultima data un stat de plata. As putea sa spun ca viata mea e un concediu continuu :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. marți, 3 iulie 2012, 11:37

    Stimabililor, va multumesc ca ati raspuns. Caci eu eram pe drum spre Grecia si nu mni-ati lasat blogul sa moara :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. miercuri, 4 iulie 2012, 14:14

    Am savarsit niste zile de respiro in Grecia, cred ca o sa-ti placa mult.:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. joi, 5 iulie 2012, 16:58

    Plec in Japonia. De ce? Pentru ca vreau sa vad cum arata lumea complet diferit de ce am invatat noi in Europa, si sa descoper o noua lume care sa ma transforme atat de profund incat sa nu ma mai intorc inapoi eu cel care am plecat, ci un eu cu totul nou, transformat.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 5 iulie 2012, 17:19

      =))))))))))))))))))))))))))))))
      Eşti total.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde