06.12.2016

Parodie cu Crin Antonescu după ”Eu vara nu dorm”

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Liberalilor nu le vă plăcea această parodie. Celorlalți da, foarte tare. Că așa e în viață. Nu în politică, în viață. V-aș invita  să îmi spuneți dacă vă place sau nu această parodie cu Crin Antonescu după ”Eu vara nu dorm”.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

România bate Bulgaria, Ungaria și Ucraina, dar pierde cu Rusia. Pe google

Ce îl recomandă pe Puiu Hașotti pentru funcția de ministru al Culturii?

15 comentarii

  1. markus
    vineri, 22 iunie 2012, 09:14

    Daca aia care au facut clipul mai au frati pe-acasa, e naspa

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 22 iunie 2012, 09:15

      As aprecia daca mi-ai spune mai clar ce intelegi prin ce ai zis cu fratii. Caci, cum nu mi-am baut inca gura de cafea, sunt la limita de a-ti sterge comentariul. Deci?

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. vineri, 22 iunie 2012, 09:18

    Foarte bine filmat, as putea spune ca agentia care lucreaza pentru USL chiar s-a intrecut pe sine. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 22 iunie 2012, 09:50

      Asa, asa, spune adevarul, nu lasa conspiratia sa iti intinda tentaculele portocalii =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • vineri, 22 iunie 2012, 09:55

        Pai ori suntem USListi ori nu mai suntem ! :) (foarte buna parodia)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. Badita Florin
    vineri, 22 iunie 2012, 09:31

    Care este Crin Antonescu ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Cristina
    vineri, 22 iunie 2012, 10:29

    E foarte tare. Mi-a placut in special aia cu caruciorul de cumparaturi. Cine o fi cel care-l conduce, huh?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • rau de mic
      vineri, 22 iunie 2012, 14:57

      Logic ar fi Ponta,Si in toamna cam asa o sa-l debarce si pe asta somnorosu’.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. vineri, 22 iunie 2012, 10:42

    Nu inteleg legatura cu Crin Antonescu, dar pot spune ca se potriveste perfect tuturor parlamentarilor care se duc si adorm prin Guvern, Parlament, Camera Deputatilor, etc. Nu pare un videoclip facut profi dar a iesit foarte bine.

    PS: Ai un typo, „nu le va placea”, ai scris va cu diacritice. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • Dacian
      vineri, 6 iulie 2012, 07:57

      Legatura e ca Crin e unu din putinii parlamentari ai Romaniei care are 1% prezenta la sedintele Parlamentului. Probabil doarme, eu cred ca sigur asta face.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. vineri, 22 iunie 2012, 11:59

    Finalul e epic!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Irina
    vineri, 22 iunie 2012, 12:13

    foarte tare

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vlad
    vineri, 22 iunie 2012, 15:43

    Mie mi-a placut. Amuzant, felicitari. Iar daca USL-istii se simt deranjati, c’est la vie, umorul nu e pt toti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Cristi
    sâmbătă, 23 iunie 2012, 03:18

    Este pentru prima data cand intru pe blog si in special pentru clipu asta, nota 10 – hit Nr.1
    ..asta e adevaratu Crin Antonescu, absentu, chiulangiu mama voastra de USLinosi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 24 iunie 2012, 11:45

    buna treaba.nu mi se pare foarte amuzant, insa ideea lor ramane geniala.acum depinde si de buget si alte considerente.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde