23.07.2016

Hai cu noi în Tribuna 2.0 la meciul România – Italia!

Ca să vedeți ce frumos se întâmplă câteodată, uite cum s-a nimerit ca tragerea la sorți a meciurilor de la IRB Nations Cup să pună România – Italia A duminică 17 iunie, de la 20.00, adică ultimul meci al turneului. Iar rezultatele de până acum fac din acest meci adevărata finală. Căci cine câștigă partida va câștiga și trofeul :D

Vă dați seama că voi fi pe stadion ca să îi încurajez pe băieții noștri. Și că tare aș vrea să am cât mai mulți tovarăși în Tribuna 2.0. Așa că vă rog să dați un semn dacă vreți să veniți și voi și să îmi trimiteți un mail pe cristi.china pe gmail.com ca să vă pot trimite o invitație dublă.

Hai România!

Foto: Șerban Constantin

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cât de simplu e uneori să faci o campanie faină

Cine se duce în locul meu să vadă cutia aia?

13 comentarii

  1. joi, 14 iunie 2012, 15:24

    Naspa, nu-mi place polo. :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 14 iunie 2012, 15:30

    Prezent. :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 14 iunie 2012, 15:32

    @Phidas
    Mie nu imi plac glume de astea cu rugby. Deci, pe undeva, suntem la egalitate.
    @Costin
    Ataaaaaaaaat :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 14 iunie 2012, 15:39

    Phidas, polo joci la tine in bazin, nu pe stadion.
    ON Din pacate sunt la OST Fest in interes de serviciu. :D Imi pare rau ca n-am putut pana acum :|

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 14 iunie 2012, 15:42

    hai ca vin! si fac pauza vocala pana atunci, sa tina vocea! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 14 iunie 2012, 15:48

    +1 (reclama la Google :)))))) ).dar imi pun si maieul galben :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 14 iunie 2012, 15:54

    @GoldMidas
    Imi pare rau si mie, ca tot asa se intampla :(
    @ruxa
    No numai hai ca apoi vedem noi cum cantam in locul tau :))
    @Radu Oncescu
    Sa vii cu casca de protectie =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 14 iunie 2012, 16:43

    Daca ma atragea si pe mine acest sport veneam cu mare placere.
    Chiar daca am mai multi prieteni care practica la un nivel totusi cat de cat inalt nu m-au atras chiar deloc, mi se pare un sport prea dur, dar HAI ROMANIA!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 14 iunie 2012, 16:45

    ana – daca nu incerci nu stii ce pierzi. uite’aici o cronica de meci scrisa de’o tipa care era la fel de neincrezatoare ca tine :)
    http://pandoras.realitatea.net/razboiul-sexelor/am-fost-cucerita-pe-terenul-barbatilor-2808.html
    (scuze, cristi, pentru link, da’ nu puteam sa spun toate astea intr’un comenariu)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 14 iunie 2012, 19:28

    Prezent !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde