04.12.2016

Bloggeri la peluză. Pardon, la tribună :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Așa de fain este pentru je, ca groaznic de mare fan și de rugby, dar și de 2.0, să asist la o victorie a României împotriva Argentinei Jaguars în IRB Nations Cup și să fiu în tribună alături de bloggeri și alți tovarăși de comitet, cu berea de rigoare firește :D Căci ieri seară ai noștri au bătut cu 23-21, iar noi ne-am bucurat corespunzător, după cum puteți vedea și în fotografiile de mai jos, executate de maestrul Șerban, căruia îi mulțumesc că ne-a imortalizat pentru vecie că cât de frumoși suntem :D

PS. Numai mie mi se pare tare mic paharul ăla de Stejar pe care îl țin în mână? =))

[nggallery id=29]

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Șeful Evernote și co-fondatorul Xing vin la București

Pe 25 iunie sunt la Arad

10 comentarii

  1. miercuri, 13 iunie 2012, 15:10

    bai, nu mai umblati cu betivu ala de cismaru ca va face breasla de ras :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 13 iunie 2012, 15:12

    Ba cam da. =)) Dar era făcut cu schepsis: să nu apuce berea să se fiarbă. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 13 iunie 2012, 15:25

    Mah, da’ falnici si frumosi mai sunteti :))

    @Chinezu, doar paharu’ tau era crapat :))

    @Andrei Cismaru, stiam ca esti om de toata isprava, nu betiv :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 13 iunie 2012, 20:53

    […] Chinezu –  Ministrul Afacerilor Externe și Ministerul IMM-ului si Mediului de Afaceri  […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 13 iunie 2012, 21:44

    din toate pozele, chiar cea mai urata poza ti-a dat-o cu mine? :| daca nu le dau eu peste obiectiv de-acuma alora de vor sa ma fotografieze, ca mai stiu eu niste mahmuri care fix la fel fac

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 13 iunie 2012, 22:38

    @Sorin Neagu, sa stii ca e cea mai frumoasa poza cu tine :)). Nu cred ca vrei sa le pun pe celelalte :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 14 iunie 2012, 08:43

    Frumos ca ati participat. Paharul e intradevar cam mic :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 14 iunie 2012, 12:06

    Serbane, ma indoiesc ca fix poza cu batic in cap si ochi inchisi e singura ta reusita :P
    Stiu eu de gluma, dar n-are haz sa pui poza funny daca nu pui si poze serioase, numa’ zic

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 14 iunie 2012, 19:01

    Ca să fim toţi de acord, eu zic că cel mai fain a ieşit Stejărel! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 15 iunie 2012, 03:19

    Cristi, da stiu ca tare laudaros mai esti… Deja stim cu totii ca esti Farmec-ator. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde