05.12.2016

câştigă o invitaţie la concertul Linkin Park!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

6 iunie la Romexpo, din câte ştiţi. Un concert pe care mulţi îl aşteaptă cu înfrigurare, un concert care se anunţă destul de tare ţinând cont de energia pe care o degajă trupa.

Aşa că am zis să vă dăm o invitaţie dublă, că poate vă place, oferită de Ciuc Premium. Tot ce aveţi de făcut este să comentaţi aici sau la mine şi să ne spuneţi…cam cât credeţi că va întârzia Guns N’Roses la concertul pe care urmează să-l susţină la Bucureşti în cadrul festivalului Rock The City. Hai, curaj!

Şi multă baftă, pentru că random.org se va ocupa de desemnarea câştigătorului care va dispune de invitaţia dublă la concert!

ÎNSCRIERILE SE TERMINĂ PE 5 IUNIE, LA ORA 23.59.

Cine o să se uite la finala MasterChef pe 5 și 6 iunie?

Lansare de carte la The Harbour

106 comentarii

  1. luni, 4 iunie 2012, 07:24

    […] o invitaţie dublă, că poate vă place. Tot ce aveţi de făcut este să comentaţi aici sau pe chinezărisme şi să ne spuneţi…cam cât credeţi că va întârzia Guns N’Roses la concertul pe […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. luni, 4 iunie 2012, 07:35

    Eu le-as da cam 15-20 minute de intarziere. Sper doar sa nu ne faca si astia unguri, sarbi sau bulgari :).

    Ce-i drept pe Linkin Park tare as vrea sa ii vad, atat eu cat si mandra mea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  3. luni, 4 iunie 2012, 07:43

    Eu cred ca macar o ora. Am inteles ca au reusit si doua deci daca e numai una ar fi norocosi spectatorii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  4. luni, 4 iunie 2012, 07:50

    […] la concertul Linkin Park de pe 6 iunie, de la 20.00, la Romexpo, atunci trebuie să intrați în Republica Culturală Chineză sau la BogDan (căci sharuim acest premiu, cum ar veni :D) și să răspundeți la o întrebare […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

  5. viorel
    luni, 4 iunie 2012, 07:54

    Cred ca doar vreo ora o sa intirzie.Au intirziat deja 10 ani sa ajunga in Ro..

    Thumb up 0 Thumb down 0

  6. Mihai
    luni, 4 iunie 2012, 07:56

    Chiar am vazut afisul zilele astea si ma gandeam ca n-as da banii la un concert la care sa-si bata joc de mine. Adica nu i-as astepta 45 de min – 1h cat cred eu ca o sa intarzie…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  7. mara
    luni, 4 iunie 2012, 08:05

    cred ca peste 30 de minute

    Thumb up 0 Thumb down 0

  8. luni, 4 iunie 2012, 08:08

    In jur de 3 ore… :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  9. luni, 4 iunie 2012, 08:16

    Tinand cont ca data trecuta au intarziat aproape doua ore… ma gandesc ca intarzierea o sa fie de minim o ora… dar de data asta este vorba de un festival care are o ora limita pana la care se mai poate face galagie… asa ca ma gandesc la maxim 30 minute de intarziere

    Thumb up 0 Thumb down 0

  10. razvan
    luni, 4 iunie 2012, 08:17

    la celălalt concert din bucurești, din 2010, au întârziat 1 oră și 45 de minute. trebuiau să intre la 20.30 și au intrat la 22.15.

    eu zic c-o să întârzie fix cât o să vrea Axl :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  11. luni, 4 iunie 2012, 08:18

    E simplu. Eu mi-am facut deja planul pentru atunci. Cum se termina Evanescence, dau o fuga pana acasa in centru, cu 331 sau 131 pana la Romana. Fac un dus, ma schimb si ma intorc la fix pentru a mai sta un sfert de ora pana incepe Guns :D Am estimat bine, nu?

    PS: Cu riscul de a fi huiduit, batut cu oua si alergat cu pietre, pot spune ca pentru mine ziua a treia de la Greenfest inseamna Within Temptation si Evanescence, nu Guns. Axl nu e mai e ce a fost.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  12. Andreea S
    luni, 4 iunie 2012, 08:23

    Sigur o sa intarzie minimal, maxim 15-20 de minute intrucat e vorba de un festival si organizatorii au pus la punct un program mult mai strict. Nu o sa isi mai faca nimeni de cap :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

  13. Daniel matei
    luni, 4 iunie 2012, 08:27

    Cred ca vor veni la timp si eu sper sa ajung la Linkin Park cu invitatia de la tine.:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  14. luni, 4 iunie 2012, 08:45

    Eu spun ca o ora vor intarzia !

    Thumb up 0 Thumb down 0

  15. Sorin Neagu
    luni, 4 iunie 2012, 09:16

    vor petrece in backstage la within temptation si the cult, iar la evanesence vor servi senvisuri si vor depana amintiri din epoca de aur.. vor intarzia o ora, dar Axl mai mult va vorbi decat canta

    Thumb up 0 Thumb down 0

  16. Dani Santa
    luni, 4 iunie 2012, 09:17

    Eu spun asa, cu riscul de a ma trezi cu o ploaie de discursuri despre demnitate: indiferent cat intarzie, ii asepti si te bucuri de ei – daca esti fan adevarat. Daca nu, nici nu trebuie sa te mai obosesti. Am asteptat uneori 10-15-20 de ani sa vedem cate o trupa favorita, de ce ne-am sclifosi acum la o ora :) prefer un Axl Rose cu vocea incalzita si „la parametri” decat un Axl Rose – punctual! Asa ca fie ploaie, fie vant… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  17. Pyrro
    luni, 4 iunie 2012, 09:42

    In jur de vreo 30 de minute :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  18. Antipsihotic
    luni, 4 iunie 2012, 09:46

    Intarzie undeva la 45 de minute, poate chiar o ora. Mno, le place sa se lase asteptati. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  19. luni, 4 iunie 2012, 09:46

    Data trecută când au fost, am fost la ei şi au întârziat vreo două ore. Aşa că este posibil să întârzie şi de această dată tot la fel. Ce contează dacă e festival? Intră alţii în locul lor şi ei intră când ajung. Este deranjant să aştepţi, eu una urăsc cel mai mult, dar ăsta este stilul lor. Plus că pe zi ce trece învăţ cât de important este să iei ce este bun dintr-o situaţie. Dacă m-a deranjat atât de tare întârzierea lor nu mai merg data viitoare, dar în cazul lor , fratee merită să mergi să îi vezi măcar 1 dată în viaţă. Oamenii ăştia au făcut super muzică la viaţa lor . Artiştii sunt aşa de greu de înţeles .. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  20. luni, 4 iunie 2012, 09:47

    Peste o oră. Poate ar trebui să le spună organizatorii că intră mai devreme cu o oră, astfel vor cânta chiar la timp :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  21. luni, 4 iunie 2012, 09:49

    Eu sunt mai optimist de felul meu asa ca nu cred ca vor intarzia mai mult de 15 minute. Si-au invatat lectia in ulitimele dati. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  22. luni, 4 iunie 2012, 09:59

    Oare mai vin? S-ar putea să nu mai ajungă deloc. Să trimită pe cineva în locul lor. :))
    Așa a făcut Guess Who în Oradea Sâmbătă. L-a trimis pe Grasu XXL în locul lui… :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  23. Alex
    luni, 4 iunie 2012, 10:02

    Eu cred ca Guns N’Roses nu vor intarzia nici atat incat sa ii injuri de tata, dar nici destul de mult incat sa le zici de mama!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  24. luni, 4 iunie 2012, 10:03

    Între 45 de minute și o oră întârziere. Așa cu indulgență.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  25. luni, 4 iunie 2012, 10:08

    I’m feelling lucky, 1h si 15min :-P

    Thumb up 0 Thumb down 0

  26. luni, 4 iunie 2012, 10:18

    Dat fiind faptul ca la concertul precedent au intarziat vreo ora, probabil ca tot pe-acolo va fi marja de eroare. Cum eu NU ajung la Rock The City, pot intarzia cat vor ei :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  27. luni, 4 iunie 2012, 10:22

    40 de minute + intarzieri :))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  28. Catalin Vasile
    luni, 4 iunie 2012, 10:28

    2-3 ore, cam ca data trecuta adica :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  29. luni, 4 iunie 2012, 10:35

    Eu le dau… 5 minute :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  30. luni, 4 iunie 2012, 10:36

    Tinand cont de faptul ca suntem in Ro si ca in mod normal se intarzie la concerte si 30 minute si tinand cont si de „antecedentele” lor, as miza pe 1:15 intarziere. Cireasa de pe tort ar fii sa salute Budapesta la urcarea pe scena, asta dupa ce mai si intarzie. uneori e frumos sa ne amintim de trecut .. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  31. Andrex
    luni, 4 iunie 2012, 12:01

    in jur de o ora jumate:))cam cum au intarziat si data trecuta,iar la cum sunt oraginzate concertele in Romania nu cred ca va fi nimeni surprins:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  32. Marina Jackie
    luni, 4 iunie 2012, 12:05

    As zice o ora… maxim 3. Oricum vor pleca cei care nu considera ca merita sa astepte si vor ramane doar gagicile inflacarate. Deh, asta-i Axl! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  33. andreea
    luni, 4 iunie 2012, 12:22

    Eu as spune ca aproximativ o ora, dar tinand cont de intarzierile din alte concerte pot doar sa sper sa nu fie vorba de doua..oricum…merita asteptarea…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  34. luni, 4 iunie 2012, 12:28

    Eu zic ca vor intarzia cel putin o ora. Dar, bineinteles, depinde si de starea lui de spirit.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  35. Alexandra Apetrei
    luni, 4 iunie 2012, 12:59

    Cred ca 30 de minute le sunt de ajuns. AXL trebuie sa se racoreasca.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  36. luni, 4 iunie 2012, 13:19

    Ca fiecare trupa mare, care se respecta cat de cat, guns n’ roses trebuie sa intarzie ca sa fiarba publicul, iar atunci cand trupa urca pe scena sa fie bucurie maxima. 42 de minute vor intarzia (doar in cazul in care toti sunt sincronizati si asezati la butoane la timp). Mai tre’ sa se faca o proba de boxa, de chitara, de toba, de lumina…
    Daca nu-s oamenii pe la butoane, o sa fie jale, s-ar putea sa asteptam cum am asteptat la Travka (aproape 2 ore), maximul suportabil.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  37. Cristina albescu
    luni, 4 iunie 2012, 14:05

    Eu cred ca o sa intarzie cel putin o ora :). Sau daca dau de fetele de la noi probabil mai mult :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  38. luni, 4 iunie 2012, 14:18

    Cred ca GnR vor intarzia pe putin o ora si cum zicea si cineva mai sus si vor fi atat de nesimtiti incat primele cuvinte or sa fie „How are you doin’ Baghdad?!?!?”

    Thumb up 0 Thumb down 0

  39. Larra
    luni, 4 iunie 2012, 14:34

    Cel putin o ora. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  40. luni, 4 iunie 2012, 14:42

    […] și să calculați cam câte pahare de bere se vor bea până apare Axl pe scenă. Așa că, dați cu presupusul și câștigați concursul Share this:EmailPrintFacebook Muvis, siris, conserț end tiătăr chinezu, concurs, linkin […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

  41. luni, 4 iunie 2012, 15:00

    Frumos ar fi să salute cu „Hello Bratislava” și să întârzie.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  42. luni, 4 iunie 2012, 15:20

    Eu zic că… va fi prima dată când Axl nu va întârzia. Nu de alta, dar vrea să savureze cât mai mult imaginea topmodealelor din faţa scenei. I-aş recomanda totuşi să nu le lase cu tocuri cui. Dor mai tare încasate în scăfârlie decât un pet.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  43. Cosmin Ciortan
    luni, 4 iunie 2012, 15:53

    Avand in vedere ca prima data cand au fost sa concerteze in Romania, ne-au facut sa asteptam in jur de doua ore jumate, probabil ca acum Axl & Co. va incerca sa-si bata propriul record, ca deh… trebuie sa se respecte oamenii, nu-i asa?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  44. Alexandra Calin
    luni, 4 iunie 2012, 16:08

    Speram ca vor intarzia mai putin de 2 ore, nu cum au facut in 2010…Deci, probabil, cam vreo ora.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  45. Anna GothFae
    luni, 4 iunie 2012, 16:23

    Hmmm..cred că pe undeva la 1 ora jumate – 2, că deh, tre’ să respecte traditia Axl. :))
    Sincer eu m-aş duce la Rock the City pentru Evanescence, Godsmack si Within Temptation, in nici un caz pentru GnR. Slash e awesome dar sincer să aştepti atat după ei mi se pare bătaie de joc,plus că trupa nu mai e deloc ce-a fost.La fel ca si cu Linkin Park, albumele vechi sunt geniale faţă de A Thousand Suns, dar cel puţin ei o sa revină la stilul care i-a consacrat. xD
    Aaaa si daca intarzie mai mult de 2 ore, nu-i bai , o punem pe Evanescence sa mai facă un bis ceva :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  46. luni, 4 iunie 2012, 17:05

    Well,dragilor… ce pot sa mai zic si sa nu se mai fi zis deja in comentariile de aici?!
    Axl sigur va intarzia si o sa-l doara fix sub coada ca il asteapta aia din budapesta, aaa, pardon bucuresti:p. L-au asteptat ei,altii si mai multi si mai nerabdatori! Nu se sinchiseste el ca e festival… eu zic ca va intarzia undeva intre Minim 45 minute si aproximativ o ora si 20. Dar vom vedea…
    pana la urma,bine ati zis mai sus, daca esti fan,iti plac si iti doresti sa ii vezi/asculti stai si ii astepti pt ca va merita(sa speram pt ca axl nu mai e ce-a fost).

    Succes tuturor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  47. C. Marius C.
    luni, 4 iunie 2012, 17:13

    30 minute.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  48. Mihai
    luni, 4 iunie 2012, 17:17

    Cam cat trebuie :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  49. carmen
    luni, 4 iunie 2012, 18:05

    nee.. or sa fie punctuali. am eu un feeling :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  50. Angela Ungureanu
    luni, 4 iunie 2012, 18:05

    Nu stiu ce sa zic. Ei vin cu autocarul sau cu avionul? Ar fi frumos un 15 minute intarziere

    Thumb up 0 Thumb down 0

  51. Ana Munteanu
    luni, 4 iunie 2012, 18:21

    pe putin… 90 de minute + prelungirile de rigoare,desigur :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  52. luni, 4 iunie 2012, 18:29

    Eu zic că vor întârzia cam o oră jumate spre 2 ore.

    Nu prea ştiu cum ajung din Cluj la concert, dar după atâţia ani în care le-am tot ascultat piesele trebuie neapărat să fac un efort.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  53. Andrei
    luni, 4 iunie 2012, 18:38

    Sa intarzie nu conteaza, o ora, doua. Ne mai deranjeaza de-acum? Venim sa-i vedem oricum seara e lunga.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  54. Gabi A.
    luni, 4 iunie 2012, 19:16

    Numai sa apara :) Au obiceiul sa lase balta concerte.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  55. Andreea
    luni, 4 iunie 2012, 19:31

    La cel de acum 2 ani au intarziat o ora jumate parca,dar eu zic ca a meritat asteptarea.Avand in vedere faptul ca sunt in cadrul unui festival o sa-si permita „luxul” de a intarzia mai mult cred(sa zicem 2 ore :) ).

    Thumb up 0 Thumb down 0

  56. luni, 4 iunie 2012, 19:45

    intrebarea corecta este o sa fie sau nu AXL sober? In functie de asta vom vedea cit va intirziac

    Thumb up 0 Thumb down 0

  57. cristi
    luni, 4 iunie 2012, 19:45

    1ora si 45 minute. GARANTAT!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  58. luni, 4 iunie 2012, 19:58

    Eu cred că in jur de o ora si jumătate, caci deh, sunt vedete. Îmi plac mult, sunt din ramura aia de „gunseri”, însă exagereaza cu toanele de staruri. Până atunci, să vina Linkin :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  59. Mihai Mohan
    luni, 4 iunie 2012, 20:05

    Sper sa nu-i astept mai mult de o ora :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  60. Anca
    luni, 4 iunie 2012, 20:10

    Cred ca vor intarzia mai putin de o ora:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  61. Alexandra
    luni, 4 iunie 2012, 20:10

    Tind sa cred ca minim 1 ora

    Thumb up 0 Thumb down 0

  62. Ioana
    luni, 4 iunie 2012, 20:12

    Vor intarzia 2 ore :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  63. Anamaria
    luni, 4 iunie 2012, 20:15

    In jur de 1 ora jum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  64. Andreea
    luni, 4 iunie 2012, 20:25

    Cred ca cel putin 1 ora, tinand cont de datele problemei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  65. Toma Eduard
    luni, 4 iunie 2012, 20:25

    nu conteaza cat intarzie, numai sa vina!!!one

    Thumb up 0 Thumb down 0

  66. alex
    luni, 4 iunie 2012, 20:35

    vor intarzia cateva sferturi academice :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  67. Manolache Elena
    luni, 4 iunie 2012, 20:36

    60 minute.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  68. Diana
    luni, 4 iunie 2012, 20:38

    Sa zicem ca deloc :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  69. Andreea
    luni, 4 iunie 2012, 20:39

    vor intarzia in jur de 2 ore,ca de obicei:-?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  70. Laurentiu
    luni, 4 iunie 2012, 23:32

    Nu stiu de ce e lumea ingrijorata,oricum nu pleaca nimeni acasa si probabil va vor surprinde pe toti si vor fi punctuali:))
    Initiativa voastra este laudabila…Linkin Park este o mare trupa pe care mi-as dori foarte mult sa o vad dar sunt foarte scumpe biletele…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  71. Alexandra
    marți, 5 iunie 2012, 04:37

    Eu cred ca vor intarzia vreo 2 ore, ca de obicei…
    Mi-ar placea tare mult sa castig biletele…Prietenul meu e fan Linkin Park si zilele astea urmeaza ziua lui de nastere, ar fi cadoul pefect ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  72. marți, 5 iunie 2012, 05:19

    […] astăzi mai puteți câștiga o invitație dublă la concertul Linkin Park, așa că ia băgați cărbuni :D Share var btn_style = '44×63'; var article_id = […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

  73. Diana
    marți, 5 iunie 2012, 07:19

    Sper aa intarzie doar 45 de minute, dar e posibil sa fie timp dublu de asteptare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  74. Ioana
    marți, 5 iunie 2012, 07:43

    Intre una si doua ore, doar sunt de moda veche :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  75. marți, 5 iunie 2012, 07:53

    Hai ca merg pe incredere si respect pentru public (mi-o fur? :))) si pun pariu ca nu intarizie mai mult de sfertul academic :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  76. Alexandru
    marți, 5 iunie 2012, 07:54

    Avand in vedere ca in 2012 au intarziat aproape 2 ore, cred ca e posibil sa repete aceasta „performanta”

    Thumb up 0 Thumb down 0

  77. marți, 5 iunie 2012, 07:58

    2 ore! nici mai mult nici mai putin. Cred ca era interesant sa facem si niste pariuri :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  78. Oana
    marți, 5 iunie 2012, 09:22

    Eu cred ca aproximativ o ora :). Daca vin prea devreme intra lumea la banuieli ca s-a intamplat ceva :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  79. Teodor
    marți, 5 iunie 2012, 09:43

    O ecuatie de succes ar fi: minim o ora si jumatate, ca sa se respecte. Peste 2 ore, pentru a iesi cu adevarat in evidenta. Peste 3 ore, atunci am sti fara indoiala, concertul a fost un succes adevarat, in stil mare:) cei care ar fi inca acolo dupa 3 ore sunt adevaratii fani si cu siguranta ar merita ca trupa sa dea tot ce e mai bun pentru ei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  80. Diana
    marți, 5 iunie 2012, 10:07

    Ca de obicei minim 1 ora.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  81. Ed Alex Che
    marți, 5 iunie 2012, 10:12

    in jur de o ora zic eu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  82. marți, 5 iunie 2012, 10:13

    haha… unde ar mai fi distractia daca nu ar mai intarzia si de data asta asta la fel ca data trecuta…doua ore cel putin. Bine, asta inseamna nimic pentru cei care intr-adevar ii iubesc. Nu stiu, dar mi se se pare mie sau timpul de asteptare este direct proportional cu renumele formatiei?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  83. marți, 5 iunie 2012, 10:24

    minim 1 ora

    Thumb up 0 Thumb down 0

  84. marți, 5 iunie 2012, 10:25

    Ca să fiu mai exact, între 30 de minute și o oră și jumătate :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  85. Bogdana
    marți, 5 iunie 2012, 10:27

    Eu zic 1h si 23 de minute.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  86. camelia
    marți, 5 iunie 2012, 10:36

    ultima data am auzit ca au intarziat cam 3 ore, asa ca presupun ca vor face cam la fel si la noi :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  87. Alexis
    marți, 5 iunie 2012, 10:39

    Cred ca o sa intarzie caaaaat vrea muschiu lui… probabil dupa ce a intarziat vreo 2 ore, o sa mai stea sa bea cateva beri inainte sa intre pe scena :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

  88. anca
    marți, 5 iunie 2012, 10:47

    3 minute intarziere, haha!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  89. Alex
    marți, 5 iunie 2012, 10:47

    Nu va sa intarzie mult. Undeva intre o ora si nu mai apare deloc..

    Thumb up 0 Thumb down 0

  90. marți, 5 iunie 2012, 11:20

    Cam o ora zic si eu. Dar sa vedem cine-i mai asteapta pe ei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  91. Monica
    marți, 5 iunie 2012, 11:31

    1 oră, au devenit clasici :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  92. Iulia Trandafir
    marți, 5 iunie 2012, 11:47

    10-15 minute maxim :D cat sa tina publicul putin in suspans ;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  93. marți, 5 iunie 2012, 11:53

    Intre 90 si 120 de minute, cam asa e programul lor. Deja nu mai e vorba de intarziere, nu cred ca au inceput vreodata la timp vreun concert :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  94. Catalina
    marți, 5 iunie 2012, 11:54

    Nu mai mult de 3 ore. Am eu o presimtire :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  95. Anda
    marți, 5 iunie 2012, 12:08

    Daca se intorc atat de repede, inseamna ca le-a placut tare de noi :)
    Asa ca, eu zic sa le acordam un vot de incredere, tocmai pentru ca au imbulinat-o asa de urat data trecuta si probabil vor incerca sa faca o impresie mai buna de data asta, sa-si spele pacatele din 2010.
    Ia, sa nu mai tot cobim atata! :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

  96. john
    marți, 5 iunie 2012, 12:27

    probabil 1 ora, 1 ora jumate

    Thumb up 0 Thumb down 0

  97. marți, 5 iunie 2012, 12:37

    Daca urca pe scena dupa ce se intuneca, nu mai intarzie deloc ;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

  98. Ioana
    marți, 5 iunie 2012, 15:33

    15 minute

    Thumb up 0 Thumb down 0

  99. Simona
    marți, 5 iunie 2012, 17:23

    o ora jumate zic eu ca vor intarzia :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  100. anamaria
    marți, 5 iunie 2012, 19:02

    Vor veni mai devreme decat trebuie :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • marți, 5 iunie 2012, 20:00

      Anamaria, care eşti şi Ana de mai jos…scria în cerinţe că trebuie să comentezi la mine SAU la Chinezu, adică aici. Nu este cazul să comentezi de două ori, la ambii. SAU nu înseamnă ŞI.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  101. Ana
    marți, 5 iunie 2012, 19:08

    Se vor incadra in sfertul academic! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  102. Mihalisca Florin Andrei
    marți, 5 iunie 2012, 20:14

    Guns N’Roses eu cred ca va intarzia 5 minute…….:):)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  103. Eu Ioana
    marți, 5 iunie 2012, 20:15

    avand in vedere experienta trista din trecut, eu zic undeva 57 minute. macar berea sa fie mai buna ca acum 2 ani :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  104. marți, 5 iunie 2012, 22:01

    […] Adică ăla de aici şi aici. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0