09.12.2016

Ce credeți că vrem noi cu campania de 106 beri?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Detalii despre campanie găsiți aici. Eu vă spun pe scurt că oferim 106 beri (106 adică anul în care ne-a cucerit Traian) pentru cea/cel care va face (în sensul de făăcut efectiv, la fața locului, sau ceva photoshop) o poză cu celebra statuie a lui Traian cu lupoaica de pe treptele Muzeului Național de Istorie, dar care poză să aibă legătură cu berea.

Ia spuneți voi ce credeți că am vrut noi să zicem cu campania asta?

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Mă ajutați să găsesc bloggerul oficial al Turului Ciclist al României?

Dragilor, ne vedem la Cupa Bloggerilor la Mediaș

8 comentarii

  1. vineri, 18 mai 2012, 10:07

    ca romanii beau bere? :D
    (106, anul cuceririi Daciei de catre stramosii nostri, romanii)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 18 mai 2012, 10:10

    Cred ca are legatura cu Ce(prost)poi :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. nea'Mielu
    vineri, 18 mai 2012, 10:36

    io cre’ ca dupa 106 beri traianel ar trebui sa mearga sa se pise.
    si nu e neaparata nevoie sa se si intoarca.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 18 mai 2012, 10:59

    Sa faceti un roman fericit ca a castigat 106 beri de care sa se bucure cu prietenii lui :D Restul motivelor nu conteaza .. asta e principalul ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 18 mai 2012, 11:05

    In primul rind sti ca nu am cum sa fac poza, ca nu stau in capitala dar as face poza cu un bax de bere la care as pune pretul cu 20% mai mare taxa lui Cepoi ,ce nume predestinat are omul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 18 mai 2012, 12:15

    Cred ca vreti sa aratati ca tineti pasul cu ultimele noutati chiar daca aveti un blog de bere. :))
    Sau poate v-ati gandit sa ne testati creativitatea, crezandu-ne bautori de bere. :))
    Oricare ar fi motivul, e o campanie de PR, asa ca are un scop.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 18 mai 2012, 22:58

    asta e, am sa’ti iau premiu Chinezule, numa daca esti carcotas n’ai sa mi’l dai =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 18 mai 2012, 23:46

    106 beri, adica m-as face praf de 106 ori, cam de la o bere sunt gata, desi am trecut de varsta majoratului de mult timp…..bere fara alcool nu se poate ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde