05.12.2016

Mie mi se pare excelent construită pagina asta

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Niste calls to action imediate. Părerea mea, desigur. Atâta cât mă pricep. Deși, cel mai probabil, judec cu sufletul de data asta…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am acordat un fel de drept la replică celor de la Fratelli

Mă ajutați să găsesc bloggerul oficial al Turului Ciclist al României?

9 comentarii

  1. joi, 17 mai 2012, 14:27

    Mai e de lucru la ea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 17 mai 2012, 14:29

      @Bancul Zilei
      Cam ce crezi ca ar mai trebui? Ca asa, cum ai zis-o, parca e din ciclul ala de se poate si mai bine fara sa se zica ce :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. joi, 17 mai 2012, 16:31

    Ochiul meu critic este deranjat de culoarea cu care este intampinat. As alege o culoare mai plina de speranta. E drept ca toti suntem niste micuti critici. Imi place cum arata, proiectul e si mai interesant si habar nu aveam de el pana sa-l vad aici. Dar.. as mai lucra un pic la design, asta e parerea mea.. acum daca gresesc ..sa-mi fie cu iertare:”>

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 17 mai 2012, 18:42

    Dacă ar fi să zic de design, da e ok… nu combat ce a zis Mary, dar la ce chestii am văzut prin alte locuri, ăsta arată bestial!

    Cristian, nu știu de ce, dar am impresia că nu vei primi răspuns. Tare îmi sună a spam primul comentariu, dar dacă greșesc și e un cititor fidel, îmi accept pedeapsa. Toate cele bune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 18 mai 2012, 07:42

    @Cris-Mary
    Ti-ai spus parerea elegant si constructiv si asta nu are ce deranja pe nimeni :)

    @Radu
    Si eu zic la fel, comparativ cu alte locuri, cum zici tu, imi place foarte tare. Cat despre primul comment, hai sa zicem ca l-am trecut cu observatia :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Bancul Zilei
    vineri, 18 mai 2012, 08:18

    Radu, nu este spam.. si este o opinie!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Bancul Zilei
    vineri, 18 mai 2012, 08:20

    Cristian.. sunt de parere ca judeci cu sufletul… exact cum spui si tu :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 18 mai 2012, 14:13

    @Bancul Zilei…. mă scuzi dacă am deranjat, dar eu așa am interpretat după conținutul comentariului și lipsa numelui. Să nu fie cu supărare :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 18 mai 2012, 14:31

    @Radu .. stai linistit.. nu m-am suparat si nu este cu suparare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde