08.12.2016

Ne vedem joi la 10 să discutăm despre siguranța rutieră?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit:  Cei care nu pot ajunge în timpul săptămânii, pot participa la eveniment pe 19 și 20 mai în parcul Herăstrău (intrarea pavilionului H).

Vă zic direct, că nu are rost să complicăm lucrurile simple: pe 17 și 18 mai, de la ora 10.00 încolo, în Parcul de la Politehnică, puteți participa la Zilele Siguranței Rutiere Michelin. Unde va fi prezent și Titi Aur, printre alți specialiști care ne vor spune de ce trebuie să avem mare grijă când suntem la volan. Și pentru binele nostru, dar și al celorlalți. Eu o sa trag o fugă până acolo joi, pe la 10 fără un pic și o să stau vreo 2 ore. Așa că vă aștept cu drag și spor să ne ”securizăm” :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am testat mașina de scris cu USB. Care poate fi a voastră :D

Acesta este sfârșitul RoNewMedia… Cum comentezi?

14 comentarii

  1. mihai
    miercuri, 16 mai 2012, 09:43

    f interesant.. am vazut pe un site de-al lor ca este in politehnica

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 16 mai 2012, 11:00

    @mihai
    Pai si io am zis ca e in Politehnica :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. mihai
    miercuri, 16 mai 2012, 11:05

    scuze, herastrau, vroiam sa spun

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 16 mai 2012, 11:32

    o să fie și în Herăstrău, dar în week-end :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 16 mai 2012, 11:41

      @Papa
      Domnu care le stiti pe toate, detaliati si matale ce se intampla in weekend in Herastrau sa stie si fizicul nostru mental :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
    • miercuri, 16 mai 2012, 11:55

      @Sorin Grumazescu
      Stimate domn, interventia dumneavoastra a fost decisiva, lucru pentru care va multumim si promite o bere corespunzatoare cat de repede :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. miercuri, 16 mai 2012, 11:58

    Indubitabil, va multumesc! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 16 mai 2012, 12:04

    Știu doar că se mai face pe 19-20 mai la intrarea în Pavilionul H din Herăstrău. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 16 mai 2012, 12:11

      @Papa
      Ce faci, mah? Dai cu copy/paste de la mine? Care am dat cu copy/paste de la Sorin? =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. miercuri, 16 mai 2012, 13:56

    vreau să ajung ministru, ce vrei? :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 16 mai 2012, 22:12

    am sa vin si eu in fuga, trag cateva cadre si le incar pe blog.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 17 mai 2012, 06:18

      @Costin Comba
      Pai sa ma tragi de maneca daca ne intersectam pe acolo, sa ne salutam corespunzator :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  9. bogdan
    marți, 7 august 2012, 08:32

    si avem si filmulet de la acest eveniment care s-a desfasurat in mai multe locatii – bucuresti (herastrau, politehnica), floresti, zalau

    http://www.youtube.com/watch?v=ihaxMXfNp6o&feature=plcp

    enjoy the movie !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde