11.12.2016

Social media + magazin online = LOVE!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Așa a sunat titlul prezentării mele de la Gala Premiilor eCommerce. Căci, dacă tot am răspuns invitației lui Andrei Radu (apropo, șefu, mulțam pentru încăpățânarea cu care persiști în a mă invita la așa ceva :D), am zis să transmit un mesaj optimist. Social media gen :D Așa că am prestat ce puteți vedea în prezentarea de mai jos. Mă rog, e fără sunet, cum ar veni, și asta îi fură enorm din calitate, dat fiind faptul că la ce papagal am… :)) Dar tot o să vă prindeți voi. Iar dacă aveți întrebări, întrebați.

Am avut și un stand BlogalInitiative.ro la eveniment. Cu care, alături de colegii mei, Anne-Marie și Vlad Dulea am făcut oareșce succesuri :D Iar modul nostru de prezentare a fost unul pe stilul nostru. Adică mesajele pe care le-am primit când am cerut îndemnuri pentru companiile care să intre în social media (mulțumim mult tuturor pentru mesaje!) le-am pus pe roll-up și am făcut ceea ce am numit Pomul BlogalInitiative.ro la GPEC :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Apel către cititorii de bere

Cum să transporți bicicletele cu mașina

11 comentarii

  1. joi, 10 mai 2012, 10:45

    Stilul tau inconfundabil de care am mai pomenit si alta data… :) Eu iti multumesc ca ai acceptat invitatia de a fi speaker – ca de fiecare data la inaltime!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 10 mai 2012, 17:40

    deci… sa curga campaniile pe BlogalInitiative!! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 11 mai 2012, 08:22

    @Andrei Radu
    Sa stii ca imi place cand ies din zona mea de confort si intalnesc lume care ma provoaca sa simplific lucrurile din 2.0 ca sa le fac mai bine intelese. Mi-a placut. Mai vreau! :))

    @irina
    De unde stii? =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 11 mai 2012, 09:23

    frumos din partea ta sa pui toate indemnurile noastre…credeam ca vei alege doar unul:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 11 mai 2012, 09:26

      @Calin Andreea Daniela
      Pai au fost prea frumoase ca sa aleg doar cateva :) Multumesc inca o data :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. vineri, 11 mai 2012, 10:42

    Noi multumim :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 11 mai 2012, 10:56

    Fabulos, a facut Cristi o prezentare cu mai mult de 2 sildeuri :D
    Am vazut niste chestii pe care le stiam, numai ca daca le stiu doar eu, e degeaba. Ar trebui sa le stie si astia…circumspectii cu magazine, pe care-i dau banii afara din casa :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 11 mai 2012, 12:08

    @Tudor
    Io zic ca putem sa ne multumim reciproc data viitoare cand ajung in Focsani la niste bere :D

    @somnulescu
    Ai vazut, mah, ce am muncit?:D Astea asa se fac :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 11 mai 2012, 12:34

    […] vazut prezentarea lui Cristi China de la Gpec si mi-a venit in minte un articol pe care l-am scris acum ceva timp, despre intrebarile […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 13 mai 2012, 22:43

    […] Chesaru a vorbit despre comportamentul femeilor la cumpraturi Chinezu a vorbit despre relatie de dragoste intre magazinele online si social media. Etichete: cnec 2012, ecommerce, gpec 2012, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Cristi
    vineri, 25 mai 2012, 15:09

    Prezenta ta la eveniment mi-a placut. Prezentarea, la fel. Standul, ok :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde