09.12.2016

Înapoi linkuri?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Stimate Webmaster,

Am vizitat site-ul dvs. şi a constatat că a fi destul de conţinut util.
Vă invit la un schimb de link-(3-way link-ul) cu site-ul nostru (e).
După cum ştiţi înapoi link-uri vă ajută pentru a genera mai mult trafic pentru site-urile noastre, precum şi atingerea Topul mai mare motor de căutare.

Daca sunteti interesat, vă rugăm să contactaţi-mă.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Se respectă valorile europene în sistemul educațional românesc?

Cine vrea voucher de 100 de euro pe F64.ro?

15 comentarii

  1. marți, 8 mai 2012, 11:55

    Daca-i pe bune cine a scris asta e Prost. Am zis

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 8 mai 2012, 11:56

      @gaby
      Normal ca e pe bune :)) Pai io si daca m-as chinui nu as reusi sa scriu un asemenea mail :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. marți, 8 mai 2012, 11:55

    Oare Pingback cum traduc?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 8 mai 2012, 11:59

      @Anne-Marie
      Spatele lui Ping =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. marți, 8 mai 2012, 11:59

    @Chinezu, te cred. E greu sa scrii asa de prost. Nu as putea. Mai gresesc si eu dar nu in halul asta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 8 mai 2012, 12:27

    Cristi tipul sigur a folosit Google Translate inainte de a-ti trimite mail-ul :)))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 8 mai 2012, 12:33

      @Radu Oncescu
      Yeap, cred ca intai l-a tradus din mongolo in corereana, dupa aia in engleza si abia apoi in romana :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  5. marți, 8 mai 2012, 12:44

    e din Romania? ca sa stim cum sa-l catalogam …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 8 mai 2012, 12:45

      @Bogdan Niculae
      Asa zice, ca e din Romania. Si ca o cheama Maria. Dar poate fi din Congo si s-o chema Gentiana :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  6. marți, 8 mai 2012, 13:33

    Ei, și tu ești degrabă vărsător de critici…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 8 mai 2012, 13:34

      @George Hari Popescu
      Nu dadea, domn profesor, ca io decat am reiterat public ce a zis Maria in mail, mancati-as acribia!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. marți, 8 mai 2012, 14:06

    L-am primit si eu acum 6 zile si l-am trimis in spam dupa ce am zambit :) Apoi Maria ..Maria .. dar la sfarsit se semneaza Richard ;) Poate nu s-a hotarat inca cu privire la ce ar vrea sa fie :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 8 mai 2012, 20:09

    Nu va mai bateti capul, e un bot. Delete instant :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 8 mai 2012, 22:33
  10. miercuri, 9 mai 2012, 21:05

    @Cristi
    Traduceri socaciene :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde