29.05.2016

Linkuri numa bune ca să îți începi săptămâna

Aș aprecia dacă v-ați da cu părerea despre cum am relatat de la Curtea Berarilor din Timisoara si de la Beer Street din Baia Mare, ca să știu ce să îmbunătățesc pe viitor :)

Pentru cei care cred că bloggeri nu se documentează, ia dați un ochi aici.

Dacă vă place byron, dați un ochi să vedeți dacă ajung și pe la voi în urbe în perioada următoare :)

Regret nespus că nu am putut participa la această idee creață a lui Răzvan :))

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Linkuri optimiste, ca să nu fim triști :D

Cam astea am vrut să vi le dau astăzi

8 comentarii

  1. luni, 23 aprilie 2012, 08:37

    foarte folositoare linkurile multumesc pentru postare

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 23 aprilie 2012, 08:48

    @muzica online
    Asa, de curiozitate, care link ti-a placut? Ca toate nu prea cred. Plus ca, iti dai seama, reactionez la commentul tau in ideea ca vreau sa vad daca raspunzi sau daca ai comentat doar din pricini, stii tu, de SEO si alea alea. Ca sa stiu daca te las alive aci la mine sau te marchez ca spam. Sa nu zici ca nu ti-am zis :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 23 aprilie 2012, 09:17

    Ba eu iti multumesc pentru postare! :)

    Mie mi-au placut toaaate link-urile dar numa’ unu’ e ala important. :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 23 aprilie 2012, 10:00

    @razvanbb
    Era mai important daca as fi participat si eu… :)) Cand mai faci de astea, poate nu ma uiti. Io sa stau la pamant, sa tin de sfoara avionului, desigur =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 23 aprilie 2012, 10:22

    Pai nu te uit. Știi doar cât am discutat să găsim o soluție. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 23 aprilie 2012, 10:27

    Ahahah, până vine Chinezu învăţ eu să pilotez şi ne urcăm amândoi, să vezi atunci senzaţie! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 23 aprilie 2012, 10:38

      @Anne-Marie
      Lasa, draga, ca io stau pe pamant sa iti pazesc poste, nu ma urci tu pe mine in de alea… =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. luni, 23 aprilie 2012, 21:35

    Şi mie mi-au plăcut link-urile, mai ales că unu’-i despre mine. Şi-apoi ştii cum se zice: când ţi-o dat Chinezu RT, eşti valid în blogosferă. :P
    Lăsând gluma la o parte, mă bucur că ţi-a plăcut. Mai fac!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde