06.12.2016

O poză face cât 1000 de cuvinte. Da’ lasă că și un film…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pfoai ce ne-am distrat… :)) Așa cum facem de fiecare dată când se adună gașca DreamTeamRO. Bine, e drept că am putea spune că noi nici un protest nu reușim să îl facem la modul serios, că și pe ăsta îl dăm în alea alea :)) Dar ce să facem, love us or hate us, că de schimbat nu ne mai schimbați :))

Așa că vă invit să vizionați filmul cu protestele pe care le-am susținut pentru promovarea sosului cu de toate printre obiceiurile alimentare ale românilor, adică să mâncăm mai gustSOS :D

Din distribuție: je, Ștefan Murgeanu, Marius Matache, Claudiu Ciobanu
Regia, scenariul, filmatul, montatul și alea alea: Vlad Dulea 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Așa nu mă interesează cum a ieșit campania Spada pe Pinterest

Adevărul despre mine și Arhi

9 comentarii

  1. miercuri, 28 martie 2012, 11:13

    Sos local, Sos Local
    Mereu amuzanti, multumesc pentru buna dispozitie.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 28 martie 2012, 11:24

    :)))) Ce amuzanţi sunteţi. Am râs cu poftă (nu de sos):))

    P.S. Mă bucur că ţi-ai dat seama că-i grea meseria de reporter:d

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 28 martie 2012, 11:26

    […] nu se mai poate! Ne-a ajuns cuțitul la os! Trăim cele mai crunte vremuri ale unei tiranii brutale. Trăim sub dictatura grătarelor și micilor. Merge românul la un […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 28 martie 2012, 14:56

    Nu sunteti normali :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 28 martie 2012, 16:10

    Jos shaorma! cum ar veni :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 29 martie 2012, 06:55

    Io ştiam că o poză face cît 5.000 de cuvinte :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 29 martie 2012, 07:44

    […] despre programul social al protestelor găsiți pe blogurile tuturor onor membrilor DreamTeamRO: Chinezu, Vlad, Claudiu, Make și […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 29 martie 2012, 09:19

    […] campanie DreamTeamRO. Cu participarea domnilor Stefan Murgeanu, Vlad Dulea, Cristian China-Birta, Claudiu Ciobanu. Restul nu e tacere, ci […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 30 martie 2012, 12:54

    Dacă erau ăia de la Dristor prin zonă, ieșea cu razboi civil condus pe tema shaormei :)))))))))))))) altfel, nu sunteți pe craca voastră :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde