09.12.2016

Ce-mi mai place să fac prezentări….

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Mă rog, vorba vine, prezentare, dar așa de tare nu m-ați crede dacă aș fi altfel… :)) Mulțumesc, Sorin, pentru că m-ai făcut de telecomandă cu ocazia prilejului SMS Iași organizat de pretenarii de la Revista Biz :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Băieții și fotbalul. Scurt tratat de ”pe vremea mea…”

Legea Apei scrie pe mine în următoarea perioadă!

16 comentarii

  1. luni, 26 martie 2012, 11:52

    Tu cred că eşti mare suporter U Cluj de toate prezentarile tale îs negru pe alb, sau mă rog, majoritatea lor :))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 26 martie 2012, 11:54

      @Vasile Manu
      Is io destul de colorat in rest, nu imi trebe in prezentare :D
      Si precizez ca sunt stelist, nu mai umbla cu fitile pe aici :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. luni, 26 martie 2012, 13:49

    Ce alura de model aveai, Chinezule

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 26 martie 2012, 14:06

      @Haterul
      Stiu, mah, stiu. Vai de capul lui Botezatu daca ma apuc serios de asa ceva… =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. luni, 26 martie 2012, 14:38

    Mie mi-a plăcut tare mult prezentarea ta de la SMS București, însă cea de la Iași a întrecut-o ! :) Notă maximă pentru originalitate și pentru ținuta marca Botezatu :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 26 martie 2012, 14:39

      @Alexandra
      Je vu remersie bocu! In numele lui Botezatu, desigur =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. luni, 26 martie 2012, 15:49

    @Chinezu
    Poate ti-o iei in cap pe Bianca, cand vede aia ce cret esti =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 26 martie 2012, 15:50

    Apropo de ce se menționase la un moment dat cu realizarea unui sondaj pentru a vedea publicul care citește un blog. Dacă cineva nu dorește să facă un sondaj și are pagină de Facebook are acolo statisticile gata oferite. E și asta o variantă. :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 26 martie 2012, 15:51

    Imi place lumea di Iasi: chiar discutau si se implicau. La celelalte SMS-uri parca nu eram asa implicati participantii…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 26 martie 2012, 15:52

      @Bogdan Pater
      Dap, mi-a placut reactia lor. Acuma sa vedem cum iese campania despre care vorbeam. E drept ca intai trebe sa ii dam drumul, dar no :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. luni, 26 martie 2012, 16:01

    Oare pe cand si un SMS Oradea? :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 26 martie 2012, 16:04

      @Bogdan Pater
      Aici nu ma bag, vorbeste cu sefa Marta Usurelu, ca e plantatia ei :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  8. luni, 26 martie 2012, 16:51

    like a boss !!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 27 martie 2012, 13:48

    Se pare ca nu doar in Satu Mare sunt rasfirati bloggerii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 6 aprilie 2012, 11:21

    […] pe care îi urmăresc cu interes de ceva vreme și despre care mi-ar plăcea să știu mai multe: Chinezu (un „băștinaș” al blogosferei românești), Gaben (un tip prietenos și un povestitor […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde