10.12.2016

Uneori, ironia 2.0 este într-un mare fel…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Adică eu acum 2 zile scriu că nu mă interesează ce se întâmplă cu presa, iar astăzi îmi apare un interviu în Adevărul. Ce să mai zic? :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce am participat la ”Portret de bărbat”

4 linkuri de luni

10 comentarii

  1. vineri, 16 martie 2012, 13:34

    Mnoa, ca sa vezi…
    Macar e de bine, da?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 16 martie 2012, 13:39

    Si noi trebuie sa cumparam ziarul ca sa vedem ce scrie?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. lol
    vineri, 16 martie 2012, 19:52

    :idea:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. lol
    vineri, 16 martie 2012, 20:20

    Chinezule ,am patit-o ieri ,doi celemeci sau hotarit ca sa nu pot sa intru pe anumite bloguri decit de sub FB .De exemplu pe blogurile lui Mordechai ,Califaru ,la tine pot ,eu am numele lol de cind era lupul catel ,nu este nici o problema ca pe FB apare numele meu Pascale Victor dar lol il am de cind FB-ul nu exista ,de fapt nu vreau sa intru sub FB .De sub lol am scris la tine de ai vrut sa ma faci blogar ,am ris m-ia placut dar nu am vrut nici mort ,sunt plimbaret pe bloguri ,te-am batut la cap mai de mult sa aiba si plimbatori pe bloguri un clasament ,a am scris la tine despre socetatile de cablu ,Ce zici sa fac ……..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 16 martie 2012, 22:11

    Concluzia mea? Redactorul șef de la Adevărul nu citește blogosfera, că dacă ar fi citit-o ar fi știut că tu nu vrei, neam!, să apari în presa scrisă.
    Deși… verba volant…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 17 martie 2012, 20:04

    Unde dai si unde crapa !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 18 martie 2012, 09:35

    Am citit si eu articolul din ziar. E de bine. Numai ca presa cred ca se cam”oftica” ca blogurile au mai mare „cititre” decat ei…In rest la cat mai multe campanii Chinezule! Zici bine ce zici si in articolul din ziar.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 19 martie 2012, 09:14

    paradoxal dar adevarat !!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 19 martie 2012, 17:32

    Tu ai observat ca oamenii de la Adevarul te considera bucurestean?

    „Constanţa cu care scrii este importantă pentru mesajul pe care-l transmiţi celorlalţi. Dacă scrii două-trei posturi pe zi, transmiţi, indirect, un alt mesaj decât atunci când scrii o postare pe săptămână în ceea ce priveşte implicarea ta în blogging”, spune bucureşteanul.

    Nu ca ar fi rau, dar din punctul meu de vedere motivul principal pentru care ai ajuns unde ai ajuns este modul tau maramuresean de a fi :).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde